Angry Birds Star Wars Oyunu İndir

9
2212

Eskiden Atarilerden oynadığımız oyunlar neyse artık yeni nesil android ve ios işletim sistemlerinde oynadığımız oyunlarda onlar oldu diyebiliriz ve en çok oynana oyunlar arasında herkesin bildiği ve oynadığı Angry Birds oyunu ilk sırada geliyor.Şimdi ise Angry Birds Star Wars olarak yeni bir versiyonu çıktı.

Bu versiyonunda Star Wars 2 olarak çıkan oyunda yıldız savaşlarının en popüler karakterleri ile oynuyorsunuz ve İmparatorluk taraftarı domuzlara karşı büyük bir mücadele içerisine girebiliyorsunuz.Bu oyunda durumlar biraz farklı isterseniz Domuzların tarafına geçebiliyor ve karanlık taraf için savaşabiliyorsunuz.Görsel ve ses efektleri ile başarılı bir görünüm sunan oyunda 30’dan fazla oynanabilir karakter ve yeni bölümler bulunuyor.

İsterseniz oyunda bir jedi,istersenizde bir Sith olabiliyorsunuz.Yani oyuncu sevdiği bir karakteri alarak daha çok eğlenebiliyor.

İNDİR

9
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
yusufpınaraleynatekinaleynaberkant Recent comment authors
yusuf
Ziyaretçi
yusuf

oyun feci güzel kardaş.
:Q 😀

aleynatekin
Ziyaretçi
aleynatekin

harikalalarınharikası

aleyna
Ziyaretçi
aleyna

harika

aleyna
Ziyaretçi
aleyna

süper

berkant
Ziyaretçi
berkant

🙂 indirilen oyunu kim oynar arkadaşlar ben sevmedim çünkü oynamadım sizce nasıl bir oyun söylermisiniz arkadaşlar nasıl bir oyun bu oyun ben inderemediğim için oynuyamadım

Emircan
Ziyaretçi
Emircan

:'( 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 en sevdiğim şarkı gangnam styl

Emircan
Ziyaretçi
Emircan

en sevdiğim şarkı gangnam styl

adem
Ziyaretçi
adem

🙂 😀 🙁 :'( :Q

pınar
Ziyaretçi
pınar

ne anlamaya çalıştın? :)))