Angry Birds Star Wars Oyunu İndir

9
1748

Eskiden Atarilerden oynadığımız oyunlar neyse artık yeni nesil android ve ios işletim sistemlerinde oynadığımız oyunlarda onlar oldu diyebiliriz ve en çok oynana oyunlar arasında herkesin bildiği ve oynadığı Angry Birds oyunu ilk sırada geliyor.Şimdi ise Angry Birds Star Wars olarak yeni bir versiyonu çıktı.

Bu versiyonunda Star Wars 2 olarak çıkan oyunda yıldız savaşlarının en popüler karakterleri ile oynuyorsunuz ve İmparatorluk taraftarı domuzlara karşı büyük bir mücadele içerisine girebiliyorsunuz.Bu oyunda durumlar biraz farklı isterseniz Domuzların tarafına geçebiliyor ve karanlık taraf için savaşabiliyorsunuz.Görsel ve ses efektleri ile başarılı bir görünüm sunan oyunda 30’dan fazla oynanabilir karakter ve yeni bölümler bulunuyor.

İsterseniz oyunda bir jedi,istersenizde bir Sith olabiliyorsunuz.Yani oyuncu sevdiği bir karakteri alarak daha çok eğlenebiliyor.

İNDİR

Kimler Neler Demiş?

9 Yorum - "Angry Birds Star Wars Oyunu İndir"

avatar
yusuf
Ziyaretçi

oyun feci güzel kardaş.
:Q 😀

aleynatekin
Ziyaretçi

harikalalarınharikası

aleyna
Ziyaretçi

harika

aleyna
Ziyaretçi

süper

berkant
Ziyaretçi

🙂 indirilen oyunu kim oynar arkadaşlar ben sevmedim çünkü oynamadım sizce nasıl bir oyun söylermisiniz arkadaşlar nasıl bir oyun bu oyun ben inderemediğim için oynuyamadım

Emircan
Ziyaretçi

:'( 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 en sevdiğim şarkı gangnam styl

Emircan
Ziyaretçi

en sevdiğim şarkı gangnam styl

adem
Ziyaretçi

🙂 😀 🙁 :'( :Q

pınar
Ziyaretçi

ne anlamaya çalıştın? :)))