Android Telefonlar için Virüs Uygulamaları 2017

0
1412

Android Telefonlar için Virüs Uygulamaları 2017
Artık yeni nesil bilgisayarlar olarak android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletler görülmektedir. Tabi bu durumlar birazda olsun kötü amaçlı kişilerin yeni tuzaklarına doğru götürüyor ama bizde bu gibi durumlar için iyi yazılımlar kullanarak önlemeye çalışmalıyız. Peki bu gibi durumlar için neler yapmalıyız yada virüsler için hangi antivirüs uygulamalarını kullanmalıyız onları görelim..
1- AVG Antivirüs Programı Android
Bilgisayarda olduğu gibi Android cihazlarda da başarısını gösteren en iyi uygulamalardan birisidir. Windows kullanıcıları için çok yakın olan AVG Antivirüs Programı yeni bir platform olan Android yani mobil cihazlar içinde uygulamasını piyasaya sürdü ve kullanıcıları ile buluşturdu.


2- CM Security
Heralde son zamanlarda en çok indirilen uygulamalardan biriside CM Security uygulamasıdır. CM Security üzerinde birçok işlevsel araç bulunmaktadır. Bu araçlardan biriside antivirüs aracıdır. Bu araç ile istediğiniz gibi virüs taraması yapabilir ve telefonunuz üzerinde koruma sağlayabilirsiniz.3- Kaspersky Antivirus & Security
Diğer bir en iyiler arasında yer alabilecek antivirüs uygulamasıda Kaspersky Antivirus & Security diyebiliriz. Özellikle Windows işletim sistemine sahip cihazlarda büyük başarılar gösteren firma artık mobil cihazlar içinde antivirüs uygulamaları üretmeye başladı ve adından fazlasıyla söz ettirmeye başladı.

4- Anti-virus Dr.Web Light
Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz antivirüs uygulamalarından biriside Anti-virus Dr.Web Light uygulamasıdır. Bunlardan bir tanesi de Dr.Web Anti-virus Light uygulaması. Uygulama cihazınızda hızlı ve tam sistem taraması gerçekleştirebilmenin yanında dilediğiniz klasör ve uygulamaların da taranmasını sağlayabiliyor.

Anti-virus Dr.Web Light
Anti-virus Dr.Web Light
Developer: Doctor Web, Ltd
Price: Free


5- Mobile Security & Antivirus
Eset firması tarafından mobil kullanıcılar için ürettiği iyi yazılımlardan birisidir. Bitdefender Mobile Security, Android mobil cihazlarınız için tam koruma sunan ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. En iyi antivirüs uygulamalarından biri olan Mobile Security, cihazınızı yavaşlatmadan kişisel verilerinizi gerçek zamanlı olarak korur.
ESET Mobile Security & Antivirus
ESET Mobile Security & Antivirus
Developer: ESET
Price: Free


Yukarıdaki uygulamalar Google Play üzerinden sizler için seçtiğimiz antivirüs uygulamalarıdır. Bu uygulamalardan birini mutlaka akıllı telefonunuzda kullanmanızda fayda var diyebiliriz. Tabi konumuz dışında kalan birçok antivirüs uygulaması bulunmaktadır. Eğer bunların dışında ve faydalandığınız ve olumlu durumu olan antivirüs uygulaması olursa mutlaka yorum yaparak diğer kullanıcılar için yardımcı olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz