Yandex Browser En Hızlı İnternet Tarayıcısı Oldu

0
613

Yandex

 

Yandex.Browser – İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler.

Yandex ülkemize giriş yaptığından beri verdiği panorama, haritalar, bulut depolama, arama motoru ve e-posta gibi pek çok kaliteli hizmetiyle Türk kullanıcıların gönlünde taht kurduktan sonra şimdi de internet tarayıcısı ile karşımızda.

Yandex internet tarayıcısı flash oynatma, pdf gösterebilme gibi pek çok standart özelliği içerisinde barındırarak hem diğer tarayıcılardan geri kalmıyor hem de yandex servislerine rahat erişim, bulut bilişim desteği ve Chromium altyapısı ile hız, güvenlik, kullanılabilirlik ve internete rahat erişim olanağı sunuyor.

 

“Yandex Browser İndirmek” için buraya tıklayın. Kurulumu nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız “Yandex Browser Nasıl Kurulur?” makalesine göz atmanızı öneririz. Ayrıca tarayıcınızı daha işlevsel özelliklerle kullanmak içinse “Yandex Browser Eklentileri “ isimli yazıyı inceleyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar