windows-phone-oyunlari
Bildiğiniz gibi android ve ios cihazların fazlasıyla gelişmesinden sonra windows phone işletim sistemine sahip bir çok cihaz piyasa sürülmeye başladı.Ama biraz eksik vardı diyebiliriz.Özellikle uygulama ve oyunlar alanında azlığı ile dikkat çeken windows phone işletim sistemi biraz daha atağa geçerek diğer işletim sistemlerine rakip olmak için market alanında atağa geçti diyebiliriz.

Android ve ios yüklü cihazlarda en çok oynana oyunların başıdna bildiğiniz gibi Temple Run yada konumunda görüldüğü gibi Subway Surfers oyunu oynanmaktadır.Oyunda amaç belirli hediyeleri yada size özellik kazandıracak elementleri toplamak ve en yüksek puanı yakalamak diyebiliriz.Bizde sizler için Windows phone cihazlar için birkaç oyunu biraraya getirdik.

windows-phone-rayman
1-Rayman Fiesta Run
Bilgisayar oyunları ile fazlasıyla ilgilenen kullanıcılar Rayman oyununu mutlaka duymuştur.Süper kahramanımız rayman oyunda hedefini gerçekleştirebilmek için zıpyalabiliyor,tırmanabiliyor ve düşmanlarına yumruk atabiliyor.Aslında anlatacağmız oyunlarla biraz uzak gelebilir ama windows phone marketin diğer işletim sistemlerine göre biraz zayıf olması nedeniyle telefonu ile iyi vakit geçirmek isteyenler için iyi bir oyun diyebiliriz.

windows-phone-cilgin-hirsiz
2-Çılgın Hırsız
Gru’nun kendi dillerini konuşan, sadık, sarı Minyonları, ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush oyununda en zorlu meydan okumaya hazır! Bir Minyon olarak oyna, patronun (eski?) süper kötü Gru’yu etkilemek için diğerleriyle rekabet et! Yılın Minyonu unvanını kazanmak için için zıpla, uç, engellerden kaç, muz topla, haylazlık yap ve kötüleri alt et!

Kimler Neler Demiş?

avatar