Viber’ın Windows ve Mac Sürümleri Yayınlandı

0
661

viber

Akıllı telefonların ücretsiz görüşme ve mesajlaşmayı sağlayan programlarından Viber’in bilgisayar için olan sürümleride yayınlandı. Dünyaca ünlü mobil mesajlaşma uygulaması Viber, mobilin ötesine geçerek artık masaüstünde de kullanıcılarına ücretsiz olarak mesajlaşma ve görüntülü sohbet etme şansı sağlayacak olan Windows ve Mac programlarını bugün itibarıyla yayınladı. Whatsapp ve Line gibi rakiplerinden önce böyle bir adım atarak bu alanda öncülük yapan Viber, mobilde hızını alamamış olsa gerek ki PC piyasasında yer alan mesajlaşma uygulamalarına rakip olacağa benziyor.

Viber iOS ve Android için gelen 3.0 güncellemesiyle birlikte kendisine yepyeni bir yol haritası çizerek kullanıcıların masaüstü mesajlaşma uygulaması olmayı da kafasına koymuş gibi görünüyor. Mobil alanda sağladığı başarının ardından şüphesiz ki PC pazarında da büyük bir başarı yakalayacak olan Viber, şimdiden kullanıcıların masaüstü yazılımları arasında yerini almaya başladı.

Tanıtım Videosuna Göz Atabilirsiniz:


Viber Masaüstü Tanıtım Videosu

Mesajlaşma masaüstünden gerçekleşebildiği gibi kullanıcılar gelen aramaları sadece tek bir tıklama veya dokunuşla diğer platform üzerine kolayca aktarabiliyorlar. Anlık olarak gelen mesajlar tüm platformlar üzerinde aynı anda görüntülenebiliyor ve eğer siz konuşmaya mobil üzerinden devam ederseniz masaüstü uygulaması yeni gelen mesajlar için uyarı vermiyor.

Viber ile ilgili “Viber’ın Windows ve Mac Sürümleri Yayınlandı” yazısını sizlerle paylaşmış olup, Viber’in masaüstü uygulamalarını aşağıdaki link üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Viber PC Sürümü
Viber iOS Uygulaması
Viber Android Uygulaması

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar