Uzmanalan Turkcell Bedava internet kampanyası

0
332

Uzmanalan.com ekibi 4 kişilik dev kadrosu ile Turkcell bedava internet paketleri hakkında sizlere detaylı bilgiler vermektedir. Güncel, sağlık bilgileri, nasıl yapılır, kültür sanat,mobil kategorilerinde bilgileri sizlerle paylaşmaya devam eden uzman alan ekibi 4 kişiden oluşmaktadır. Uzmanalan.com 17 Ekim 2016 tarihinde faaliyete girdi. Ekibinin her biri kendi alanında oldukça etkili bir durumda. Bugün sizlere tanıtacağımız sitenin uzantısı www.uzmanalan.com

Uzmanalan ekibi 4 kişiden oluştuğunu sizlere belirtmiştik. Bu ekipte 2 bayan, 2 bay editör bulunmaktadır. Bayan editörler sağlık ve kültür sanat konularında yazılar yazarken, ekibin diğer üyeleri uzmanalan’da diğer kategorilerde içerik girmeye devam etmektedir. Her makalesi uzunca ve ayrıntılı bir şekilde konuları ele almaktadır ve bir çok kişiye eğitim amaçlı bilgiler vermektedir. Sitenin konseptini incelediğimizde ise güncel haberlerden daha çok genelde aranan konulara yer verildiği ve her zaman merak ettiğiniz konular işlenmekte.

Turkcell Bedava internet kampanyası

Uzmanalan ekibinin diğer bir özelliği 10 yıllık geçmişe sahip ve yıllarca blog yazarlığı yapmış yazarların bir araya gelerek kaliteli içerik üretme konusunda kendilerine ilke edindiklerini görmekteyiz. Faydalı bilgiler paylaşma konusunda oldukça detaycı olan ekip siteye girildiği andan itibaren konudan konuya kendinizin sitede kaybettiğinizi göreceksiniz. Açıkcası ben bu siteyi incelerken oldukça keyif aldım ve şaşkınlığımı gizleyemiyorum. İçeriklerin her biri en az 300 kelimeden oluşan makalelere zaman ayırmak oldukça zor olmalı ancak bu ekip gerçekten işini iyi biliyor. Basit bir örnek vermek gerekirse Turkcell gsm kullanıcısı olarak Turkcell bedava internet paketleri 2017 diye Google’da arama yaptığımda karşıma çıktı. Bir çok site gezdim ancak doğru bilgiye ulaşamadım. Bu sitede Turkcell bedava internet 2222 hangi kodu göndereceğimi açık bir şekilde anlatmış. Ayrıca bu kategorisi sürekli yenilendiği için bedava internet ihtiyacım olduğunda bu siteden güncel olarak bilgileri öğrenebilmekteyim. Sadece bununla kalmayıp Vodafone Bedava internet paketleri hakkında da detaylı bilgiler vermiş.

Gerçekten konular içinde kaybolduğunuzu sizde göreceksiniz. Uzman alana ekibi Turk Telekom Bedava internet paketlerini de unutmamış. Tabiki bu paketler hakkında bilgi verirken sizlerinde yorumlarını önemseyerek içeriklerini geliştirdiğini söylemek mümkün. Eğer sizde uzmanalan.com adresini ziyaret etmediyseniz bence kendinize zaman ayırın ve sitede bir kaç gezinti yapın.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz