Turkcell T11 Kampanyası ve Fiyatları

Akıllı telefon yarışına devam eden operatörler yeni modellerle tüketicileri daha fazla internet paketi kullanmaya teşvik ediyor. Daha önce T10 ve T20 modellerini pazara sunan Turkcell şimdi T11 ile vitrine çıkıyor. Turkcell, yeni Android telefonu Turkcell T11 ile tüm cep telefonu kullanıcılarına, 389 TL’ye akıllı telefonlara geçme fırsatını sunuyor . T11’in bu fiyatına içinde aksesuar setiyle birlikte 3 ay boyunca konuşma, internet, Mobil TV ve müzik de dahil olacak.

300 BİN SATT I
Turkcell, 300 binden fazla s a t ı ş rakamına ulaş a r a k Türkiye’nin en çok satan ikinci akıllı telefonu olan T serisinin yeni üyesi Turkcell T11’i müşterilerine sundu. 3G hızında mobil internet olanağı sağlayan Turkcell T11, 12 taksitle satılabilecek. Üç ay boyunca her ay, her yöne 250 dakika konuşma, 250 MB internet, Mobil TV, toplam 50 şarkı ve üçlü aksesuar setinden oluşan bir paketle müşterilere ulaşacak. Dileyenler Turkcell T11’e ayda 14.90 TL’den başlayan kontratlı tekliflerle de sahip olabilecek. Android 2.3.5 işletim sistemi ile gelen Turkcell T11, 2.8 inç boyutunda 320×240 (QVGA) çözünürlüklü dokunmatik ekrana ve 3.2 MP dijital zoomlu kameraya sahip. ZTE işbirliğiyle üretilen Turkcell T11, dahili yakın alan iletişimi (NFC) ve ön yüklü gelen Cep-T cüzdan uygulamasıyla temassız işlem ve mobil cüzdan olanağı da sağlıyor.

STANDART TELEFON FİYATI
Turkcel Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, “T11 ile tüketiciler standart telefon fiyatına Turkcell 3G kalitesiyle en iyi mobil internet deneyimini yaşayacak” dedi.

Kimler Neler Demiş?

avatar