Spotflux ile Engelli Web Sitelerine Giriş Yapın

0
707

Spotflux

İnternette erişemediğiniz sitelere erişmek için VPN yazılımlarından Hotspot Shield’i birçoğumuz kullanmışızdır. VPN ağı üzerinden bağlantı kurmanıza yarayan bu yazılımlar üzerinden internette iz bırakmayacağınız için bir nevi güvenliğinizi sağlamış olursunuz. Hotspot Shield programına alternatif olarak anlatacağımız programımızın ismi ise Spotflux. Spotflux, internete bağlanırken güvenlik isteyenler için ücretsiz bir çözüm olanağı. Spotflux size güvenli bir internet erişimi sunduğunu söylemekte, internete çıkış yaparken Spotflux programının sunucuları üzerinden çıkış yapmanızı sağlayarak sizi anonimize edebilmektedir.Benzeri yazılımlar ücret ile satılırken Spotflux ücretsiz bir alternatif olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda gezdiğiniz web siteleri üzerinden bilgisayarınıza virüs veya zararlı diğer yazılımların bulaşmasını engellemek için anlık olarak gelen veriyi de taramaktadır.

Not: VPN tarzı programlar kullanırken VPN servisini sağlayan sağlayıcıların sistemleri üzerinden internette gezindiğinizi de yinede unutmamanızda fayda olduğunu hatırlatmalıyım.

Spotflux İndir linkiyle spotflux’ı indirebilirsiniz. Hayır ben alternatif istemiyorum yine Hotspot Shield indirmek istiyorum diyorsanız onun içinde Hotspot Shield İndir linkine tıklamanız yeterli.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar