Ramazan Ayı İçin Android Uygulamaları

0
664

 

11 ayın sultanı olan Ramazan ayına girdiğimiz şu günlerde teknolojik olarak birçok yenikte peş peşe gelmektedir.Gerek sahur-iftar vakitleri gereksede namaz zamanları olarak takip etmemiz gerektiği şu günlerde her geçen gün yeni bir uyuglama çıkmaktadır.Daha öncelerden kağıt olarak basılan bu imsakiyeler ile artık cebimizde mobil cihazlarımızda bulunmaktadır.
Sizler için seçtiğimiz bu uygulamalar ile Türkiyenin tüm illerinin sahur ve iftar vakitlerini gösteren ve ramazan ayında okunması gereken duaları uygulamlar yer almaktadır.


Ne İndirsem? En İyi Ramazan Uygulamaları

Vestel Mobil İmsakiye : Vestel firmasının Ramazan ayı için geliştirdiği ve kullanıma açtığı bu uygulama ile sahur,iftar ve ezan vakitlerini cebinize taşıyor.Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri ise sizin için en iyi yemek tariflenin bulunduğu bölümdür. Sahur ve iftar vakitlerinin direk olarak Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan alan bu uygulama ile tam zamanında ezan,sahur ve iftar vakitlerini öğrenebileceksiniz.

İndirmek İçin Tıklayın ->> Vestel Mobil İmsakiye

 

Ramazan Rehberi : Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ramazan ayına özel olarak hazırlanan ve en kapsamlı ramazan uygulamasıdır.Ücretsiz olarak kullanılabilen bu uygulama aynı zamanda kullanımı kolay bir uyuglamadır.Tüm illerimize ait sahur ve iftar vakitleri en doğru bir şekilde bulunmaktadır.

İndirmek İçin Tıklayın ->> Ramazan Rehberi

 

İmsakiye 2014 : Adındanda anlaşalıcağı gibi en ücretsiz olarak kullanabileceğiniz geniş kapsamlı bir imsakiye uygulamasıdır.81 ilimiz içinde sahur,iftar ve ezan vakitlerini barındıran bu uygulama basit ve kullanışlı bir uygulamadır.Sade bir uygulama istiyorsanız İmsakiye 2014 mutlaka denemelisiniz.

İndirmek İçin Tıklayın ->> İmsakiye 2014

 

Ramazan Duaları : Ücretiz olarak kullanabilceğiniz bu uygulama ramazan ayı için okuyabileceğiniz dua ve zikirleri içermektedir.Uygulamayı Android telefon ve tabletleriniz için kullanabilirsiniz.Uygulama içerisinde duaların Arapçası ve Türkçesi olarak bulunmaktadır.2014 yılında ramazan ayında dua etmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre diyebiliriz.

İndirmek İçin Tıklayın ->> Ramazan Duaları

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar