Müge Anlı ATV Anahaber bülteninde katilleri nasıl yakaladığını anlattı

0
244

Ünlü Televizyon Gazeteci Müge Anlı, ATV haber in canlı yayınına çıkarak katilleri nasıl bulduğunu, insanların yayında yalan söylediğini nasıl anladığını anlattı!
ATV ekranlarında hafta içi her sabah canlı olarak yayınlanan Müge Anlı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Tatlı Sert adlı televizyon programında bu güne kadar bir çok kayıp insan bulundu, bir çok da cinayet aydınlığa kavuştu.
Haber sunucusunun ilk cümleleri “Bu sende ki nasıl bir sabırdır? Nasıl bir yürektir!” oldu.
Müge Anlı 45 gün bulunamayan Muhammed Fırtına’nın ölmüş olabileceğini tüm ekip olarak düşündüklerini ama annesinin çocuğu bir yere verdiğini düşündüğünü söyledi.
Anlı, Katilin Anne Dilber Fırtına olduğunu hiç aklına getirmediğini, getirmek istemediğini, gerçeği duyunca adeta şok olduğunu söyledi.
Müge Anlı, Muhammed’în babasının “Dilber tarafından kandırıldığını düşündüğünü, Dilber’in Ümit Fırtına’ya, çocuğu başkasına evlatlık verdiğini ve karşılığında daha sonra para geleceğini söylemiş olabileceğini” düşündüğünü ve böyle bir şey varsa ortaya çıkacağını anlattı.
Müge Anlı en büyük teşekkürü izleycilerine yaptı. İzleyicilerin kendilerine ihbarları ile yardım ettiğini ve çok cesurca davrandıklarını belirtti ve “İzleyiciler biri ekranda yalan söyleyen insanı görünce dayanamıyor ve arayıp gerçeği anlatıyor” dedi.
“Bize gelen her ihbarı titizlikle değerlendiriyoruz. Başarılı bir ekibim var” diyen Müge anlı asıl başarının seyirciye ait olduğunu söyleyerek izleyicisine tekrar tekrar teşekkür etti.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz