Moborobo’ya iOS 7 Desteği Geldi

0
639

 

Iphone kullananların telefonununa veri aktarmak için kullandığı iTunes’a alternatif arıyorsanız Moborobo programını deneyebilirsiniz. Moborobo, akıllı cihazınızı kablosuz olarak bilgisayarınızdan kolayca yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Program ile bilgisayarınızdan rehberinizi yedekleyip geri yükleyebilir, mesaj gönderip gelen mesajları okuyabilir, uygulama, duvar kağıdı yükleyebilirsiniz. Telefonunuz ve bilgisayarınız arasında dosya senkronizasyonu yapabilir, İphone cihazınızdan android ya da tam tersi yönde iletişim bilgisi gönderebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yazılımı Moborobo linkine tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Program şu özelliklere de sahip:
.WiFi ve USB bağlantı desteği
.Yedekleme ve kurtarma işlevi
.Telefona uygulama ya da oyun yükleyip kaldırabilme
.Hem bilgisayar hem telefon için dosya gezgini
.Şifre kaldırabilme

Program çalışmak için .NET Framework gerektirmektedir.

moborobo1

MoboRobo’nun 2.1.6.107 versiyonu hem görsel olarak bazı iyileştirmeler yapılmışken hemde programın daha stabil çalışması için gerekli düzeltmeler yapılmış. Son sürümle birlikte programa iOS 7 desteği de bu sürümle birlikte gelmiş durumda. iphone telefonunda iOS 7’ye geçiş yapmış olan kullanıcılar tüm işlevlerden başarıyla faydalanabiliyorlar.

Android telefonunuz için daha farklı bir yazılım denemek istersenizde Android Manager linkindeki programı deneyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar