Mayıs Ayının En İyi Android Uygulamaları

0
688

 

Android telefonlarınız için uygulama için kullanabileceğiniz sosyal ağ uygulamalarından, telefonunuzu optimize ederek daha stabil çalışmasını sağlayacak uygulamalara kadar birkaç kullanışlı uygulamayı sizin için bir araya getirdik. Uygulamalar ile ilgili kısa açıklamalar yanında uygulamayı indireceğiniz link üzerindeki detaylı açıklamalarıda inceleyebilirsiniz. Ücretsiz uygulamaları akıllı telefonunuza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Retrica

retrica

iphone ve ipad cihazlardaki en iyi fotoğraf filtresi ekleme uygulamalarından biri olan Retrica android platformunada hızla katıldı. Öyle ki artık sosyal ağlarda retricasız fotoğraf görmemiz bile imkansız hal almış durumda. Fotoğrafı ilk çekerken filtre uygulanabilen uygulamayla yeni dönemin popüler çılgınlığı selfie yani özçekim fotolar çekmekte kolay. İçerisinde çok fazla sayıda filtre bulunduran uygulama sizleri bekliyor.

 

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayın ->> Retrica

CCleaner

ccleaner

PC optimizasyonu ve temizlik uygulaması CCleaner Android cihazlar içinde yayınlandı. CCleaner’ın Beta aşamasındaki uygulamasını bilgisayarlarınızda kullandığınız gibi tarayıcı geçmişi, atık dosya temizleme, başlangıç öğeleri denetleme ve kayıt defteri düzeltme gibi öğeleri barından uygulamayıda Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Android cihazlarınızda tarayıcı geçmişi ve önbellek dosyalarını silebilir ve RAM temizleme özelliği ile cihazınızı hızlandırabilirsiniz.

 

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayın ->> CCleaner

 

 

Firechat

firechat

Android sistemine sahip akıllı telefon ve tabletiniz üzerinde kullanabileceğiniz FireChat, offline olarak kimliğinizi belli etmeden sohbet etmenizi sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olarak cihazınıza indirebileceğiniz FireChat sayesinde, herhangi bir internet bağlantısına gerek kalmadan arkadaşlarınız ile mesajlaşmanızı ve güvenli bir şekilde iletişim kurmanıza imkan tanımaktadır. iOS 7 sistemiyle birlikte gelen AirDrop özelliğine benzeyen çalışma prensibiyle 9 metre uzaklığa kadar etrafınızdaki arkadaşlarınızla kolaylıkla mesajlaşabilirsiniz.

 

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayın ->> Firechat

 

 

Carousel

carousel

Dropbox tarafından üretilen fotoğraf ve videoların saklanabileceği bir bulut uygulamasıdır. Carousel, fotoğraf ve video odaklı bir depolama, düzenleme ve paylaşma uygulaması. Akıllı telefon ve tabletinde kullanabileceğin bir Dropbox galerisi de denebilir. Carousel’i kullanabilmek için Dropbox hesabına ihtiyaç duyuluyor. Carosel uygulaması tüm bu fotoğrafları ve videoları Dropbox’ta muhafaza ediyor.

 

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayın ->> Carousel

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar