Mayıs Ayının En İyi Android Oyunları

0
952

 

Android telefonlarınızda oyun oynayarak vaktinizi değerlendirebileceğiniz birbirinden farklı milyonlarca ücretsiz oyun bulunmakta. Öyle ki kullanıcılar oyun seçerken bile zorlanır olmaya başladılar. İşte sizleri bu sıkıntıdan kurtarabilmek adına belirli zamanlarda oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan birkaçına sayfamızda yer veriyor olacağız. İşte bu ay ki oyunlardan birkaçı. Oyunlarla ilgili detaylı bilgilere indirme linkindeki sayfalardan ulaşabilirsiniz.

 

Beach God : Beach God ücretsiz olmakla birlikte oyunda bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Karakterin kaslarıyla plajda bulunan kızları etkilemeye çalışacaksınız. Bu şekilde karakterin kaslarını doğru zamanlamaları seçerek ön plana çıkartın kızları etkileyin ve bu şekilde puanlar alın.

beach-god

 

 

 

Abyss Attack : Abyss Attack ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, son derece heyecanlı bir denizaltı savaşı oyunudur. Heyecan ve aksiyon dolu bir maceraya atılacağınız oyunda denizaltındaki büyüleyici dünyayı keşfederken aynı zamanda farklı düşmanlarla karşılaşabilirsiniz.

abyss-attack

 

 

 

Soccer Rally 2 : Soccer Rally 2, futbol ve araba yarışını birleştiren oldukça keyifli bir android oyunudur. Oyunda bir arenada arabanız ile karşı rakibin kalesine gol atmaya çalışıyorsunuz. Büyük bir top sahanın ortasında ve sizde arabanızla topa vurarak kaleye gol atmaya çalışıyorsunuz.

soccer-rally-2

 

 

 

Nitro Nation : Nitro Nation Apk,iyi bir araba yarış oyunudur android telefon ve tabletlere uymludur
grafikleri oldukça iyi Nitro Nation ilede online oynamak mümkün.

Nitro-Nation

Not: Oyunları indirebilmek için açıklama başlarındaki linklere tıklamanız yeterlidir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar