IObit Uninstaller – Bilgisayardan Gereksiz Programları Kaldırma Programı

0
1138

iobit-uninstaller

IObit Uninstaller bilgisayarınıza kurulu olan istenmeyen program ve klasörleri kaldırmanıza yarayan en popüler yazılımlardan biridir. IObit Uninstaller ücretsiz olmakla birlikte, yazılım Türkçe dil desteğide vermektedir. Program kaldırma işleminden önce sisteminizde geri yükleme noktası oluşturuyor ve kaldıralamayan sorunlu programlar için “zorla kaldır” seçeneğide sunuyor. Kurulum gerektirmeyen IObit Uninstaller sayesinde istemediğiniz uygulamaları tek tek kaldırabiliyorken, toplu olarakta sisteminizden kaldırmanız mümkün.

Ücretsiz ve Türkçe desteği olan IObit Uninstaller linkine tıklayarak uygulamayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

IObit-Uninstaller1

Uygulamanın yeni sürümüyle birlikte gelen özelliklerden bazıları ise:

  • IObit Uninstaller yalnızca kurulu programları kaldırmıyor. Ayrıca web tarayıcınızdaki (Internet Explorer, Google Chrome, Firefox ve Opera) gereksiz eklentileri de kolayca kaldırmanızı sağlıyor. IObit Uninstaller güvenli ya da güvenli olmayan eklentileri derecelendirir, böylelikle emin olmadığınız eklentileri belirleyebilirsiniz.
  • Ana sayfası değiştirilmiş tarayıcılar da eklentiler gibi can sıkıcı bir durum. IObit Uninstaller ile artık tek tuşla tarayıcınızın ana sayfasını ve geçerli varsayılan arama moturunu Google ve Google.com.tr’ye dönüştürebilirsiniz.
  • IObit Uninstaller yeni versiyonuyla yüklü programları kaldırmanını yanında bu programlardan artakalan dosya ve kayıt girdilerini de tarayarak tamamen temizler.
  • Geri dönüşümsüz dosya silme (öğütme) aracı ve yeni kullanıcı arayüzü.

Uygulamayla ilgili daha detaylı inceleme makalesine göz atmak için IObit Uninstaller İncelemesi linkini ziyaret edebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar