orjinal olduğunu nasıl anlarım diye bir çok arkadaş soruyor.Bende sizlere interneten toparladığım bilgilere göre anlatmaya çalışacağım.Orjinal Ambalajı Sahte Ambalajdan Ayırım Bilgileri bakalım nelermiş.

1. Lida paketinin üzerinde bulunan filigranda kullanılan dalgalı desende küçük küçük karakterlerle sahteden korunma teknolojisi uygulanarak “KMDL” yazısı ancak 8 büyütmeli büyüteç ile okunabilir.

2. Lida Döndürüldüğünde renk değiştiren hologram mevcuttur.

3. Işıksız ortamda renk mattır.

4. Lida Kutunun ön yüzünde, sağ üst köşesinde aslan figürü içeren bir hologram bulunur.
5. Kutunun hologramı barındıran mat yüzünün soluna düşen yanakta, en üstte daire biçimli bir şekiller yumağının tam ortasında Kunming Dali logosu kabartmalı bir şekilde bulunur. Aynı yüz, üretim ve son kullanma tarihlerini ve ürün standartlık numarasını barındırır. fx15 karınca yağı xacc bunlar hakkında bilgiler yakında yayınlanacaktır.

Orjinal İç Ambalajı Ayıran Nitelikler.

1. Kapsüllerin içinde bulunduğu aleminyum folyo aydınlık ortamda öne ve arkaya eğildiğinde süper ince beyaz renkli çizgiler ile yapılmış olan çiçek desenleri üzerine basılmış olan eflatun renkli, taramalı baskıların içindeki çince karakterler ile ihracatçı firmaya ait “KMDL” logosu bulunur.

2. Kapsüller kapak kısmı koyu, gövde kısmı ise açık yeşil renktedir. İç ekstre rengi ise açık kahverengi “bej” renginde olmalıdır.

3. Kapsül açılıp içeriğinin tadına bakılırsa, lezzeti oldukça acıdır.

4. Lida Kapsül içeriği kahverengidir.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
sibelmübah Recent comment authors
sibel
Ziyaretçi
sibel

arkadaşlar ben hıc faydasını görmedım okdar da para harcadım deymez buna yalan dolan hepsı öle ıkı kat uzatyomusda fasa fıso ucuz görupte begenmedıgmız ürnler bundan daha faydalıdır ınanın.

mübah
Ziyaretçi
mübah

fx15 zayıflama tabletinin sahte olup olmadıgını nasıl anlarız.