En Çok Kullanılan Mobil Radyo Dinleme Uygulamaları

0
884

 

Akıllı telefonunuzda yer alan radyo uygulaması size yetmiyor ise yada telefonunuzda radyo uygulaması yer almıyorsa işinize yarayabilecek birkaç uygulamayı sizlerle paylaşıyoruz. Yabancı yerli radyoları bulabileceğiniz uygulamalar hayatınızı kurtaracak. Online internet üzerinden çalışan bu uygulamaları telefonunuz ve tabletinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulamaları indirebilmek için açıklama başlarındaki linklere tıklamanız yeterlidir.

Radioactive :  500’den fazla radyo istasyonu bulunan ve sürekli olarak radyo kanallarını güncelleyen uygulama farklı işlemler yaparken, aynı anda arka planda çalışarak en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilmenizi sağlar. Uygulama arayüzünün tasarımı kolay kullanım açısından ve çalışma hızı açısından da kullanıcıları oldukça tatmin edecektir. Uygulamayı ücretsiz indirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve İspanyolca dil desteği sunmaktadır.

Radyo :  İnternet bağlantısı üzerinden Türkiye’deki ve yurtdışında ki onlarca radyoyu rahatlıkla dinlemenizi sayğlayabileceğiniz bir radyo uygulamasıdır. Uygulamanın kullanımı kolay ve rahatca kullanılabilecek bir arayüzü mevcut. Radyo dinlemek için yapmanız gereken dinlemek istediğiniz ülkeyi seçerek listelenecek olan radyolardan istediğinizi seçmek.

TuneIn :  TuneIn, bulunduğunuz her yerden yerel ve dünya çapında radyoları canlı dinleyebilmenin en iyilerinden bir tanesidir. Müzik, spor, haber ya da güncel etkinlikler, isteğiniz ne olursa olsun TuneIn size seçebilmeniz için 70 binden fazla istasyon ve 2 milyondan fazla dinlenebilir veri akışı sunuyor. Çaldığınız şarkıları kaydetmek için “TuneIn Radio Pro” programını kullanabilirsiniz.

AndroTurk Radyo 300’ü aşkın Türkçe yayın yapan ulusal ve yerel radyoyu sorunsuz, kesintisiz dinleyebileceğiniz mobil uygulamadır. İlinize ait radyolara Yerel kategorisi altından ulaşabilirsiniz. Program sürekli güncellenmekte olup geliştirilmeye devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar