En Başarılı Mobil Müzik Dinleme Uygulamaları

0
1350

 

Akıllı telefonlarınızda müzik dinlemek için çeşitli uygulamalar arıyorsanız makalemizdeki uygulamalara göz atmanızı öneririz. Akıllı telefonlarınızı müzik çalar olarak kullanabilmek için internet bağlantısı üzerinden yayın yapan yasal programlar işinizi fazlasıyla görecektir. Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz gibi bu uygulamaları aynı zamanda tablet bilgisayarlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Spotify

spotify

İnternet üzerinden müzik dinlemek için yeni bir seçenek. Şimdilik tam anlamıyla bütün şarkıcılar yer almasada günden güne ilerleyen arşiviyle günümüzün en iddialı online müzik servisi olduğunu söyleyebiliriz. Spotify uygulaması ücretsiz versiyonunda kısıtlı özelliklerle geliyor. Uygulamayı sınırsız kullanabilmek için Premium paket satın almalısınız.

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayınız ->> Spotify

Deezer

deezer

Spotify kadar popüler olmayabilir ancak çok iyi bi alternatif olabilecek uygulama. Sevdiğiniz birçok parça ve albüme kolaylıkla ulaşarak dinleyebilir, dilerseniz servis üzerinden satın alarak müzikleri telefonunuza indirebilirsiniz. Program ilk kullanımda ücretsiz olarak 15 günlük bir deneme süresi sağlıyor. Premium hesap alınarak sınırsızca program kullanılabilir. Türkçe şarkı söyleyen şarkıcıların albüm ve şarkılarının tamamı henüz yer almasada uygulamanın geliştiği söylenebilir.

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayınız ->> Deezer

SoundCloud

Müzik severler için kaçırılmayacak bir uygulama. SoundCloud çevrimiçi müzik dinlemeye yeni bir bakış açısı getiren ve diğer sosyal medya araçlarıyla entegrasyon sunan bir uygulama. Temel özelliği alışılagelmiş müzik web uygulamalarının aksine içeriğinin tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulması, paylaşılması, oylanması ve dinlenmesi. Hem ülkemizde hem de yurtdışında oldukça popüler hale gelen SoundCloud sayesinde hem amatör hem de profesyonel müzisyenler çalışmalarını yükleyebiliyor ve bunları dinleyen kullanıcıların geri dönümlerini elde ediyorlar.

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayınız ->> SoundCloud

Fizy

fizy

Türkçe müzik konusunda çoğu uygulamadan iyi olduğu gerçek. Üye olup kendi müzik listenizi oluşturabiliyorsunuz, sevdiğiniz sanatçıların tüm şarkılarını bulup twitter,facebook gibi ağlarda paylaşabiliyorsunuz. Üyelik girişi yapmadan sadece 30 saniyelik parça halinde aradığınız müzikleri dinlemenize yarıyor. Ücretsiz olarak en iyi alternatiflerden birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayınız ->> Fizy

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar