Editörlerimizin Önerdiği Tavsiye Android Oyunları

0
793

 

Android cihazlarınızda oyun oynamayı seviyorsanız bu yazımızda bahsedeceğimiz oyunları seveceğinizden eminiz. Bildiğimiz üzere android ücretsiz birçok oyunuda kullanıcılarına sunmaya devam etmekte. Elbette ki bu genişliğin içinde kullanıcıların oyun seçiminde de zorlandığı aşikar. Şimdi telefon veya tabletinizde oynayabileceğiniz birkaç tavsiye oyundan bahsedelim.

Clash of Clans

clash-of-clans

İlk başlarda iphone için üretilen oyun daha sonra android içinde yayınlandı. Clash of Clans’in başlangıcında, koruyup, genişletmeniz gereken küçük bir kasabanız oluyor. Önce altın ve iksir biriktirip, altın madenleri kurmanız gerekiyor. Oyunun başında altın toplamanızı sağlayacak arayışlar yapıyorsunuz. İksiri kullanarak küçük ordular kurup, goblin ülkesine gidip savaşıyorsunuz.

Oyunu İndirmek İçin Linke Tıklayınız -> Clash of Clans

HellFire : The Summoning

HellFire-The-Summoning

Oyunu android cihazınız üzerinde oynayarak savaş kartları açabilirsiniz. Savaş kartı oyunlarına karşı ilgi duyuyorsanız ve mistik yaratıklara karşı bir ilginiz varsa HellFire: The Summoning oyununa bir şans vermelisiniz. Oyuna geçir avsıcı olarak girerek canlandırmış olduğunuz karakter ile savaşmaya başlayabilirsiniz. Savaş kartı oyunlarında bulunan yaratıkların özelliklerini geliştirmeniz de mümkün.

Oyunu İndirmek İçin Linke Tıklayınız -> HellFire : The Summoning

Dead Trigger 2

dead-trigger-2

Zombi oyunlarını sevenler için görsel olarakta gerçekten kaliteli bir oyun olan Dead Trigger 2 ilaç gibi gelecek. Dünya vahşi zombilerin istilasına uğramış durumdadır. Oyundaki amacınız kana susamış bu zombileri yok ederek, insanlığın kurtuluşunu sağlamak. Birbirinden güçlü silahları kullanın ve bu acımasız savaşı kazanmak için ne gerekiyorsa yapın!

Oyunu İndirmek İçin Linke Tıklayınız -> Dead Trigger 2

MUTANT ROADKILL

MUTANT-ROADKill

Android cihazınız üzerinde mahşer meydanının ardında kalan mutantlar ve diğer yaratıklar ile yarışın. Arabanız ile tehlike dolu yollarda kendi yolunuzu yaratarak bu korku dolu şehirden kaçın. Sürebildiğiniz kadar hızlı sürerek hayatta kalın ve tüm dünyaya karşı rekabet edin.

Oyunu İndirmek İçin Linke Tıklayınız -> MUTANT ROADKILL

8 Ball Pool

8 Ball Pool

Android cihazınız için zevkli bir bilardo oyunu. Kendi içinde üç top üç bant ve amerikan diğer bi adı ile 8 top olarakda bilinen oyunun 8 top versiyonu sitemizde cep telefonlarınız için oynamaya hazır. Oyunda rakibinizin topları ile birlikte düz ve parçalı olmak üzere 16 artı bir beyaz vuruş topu 17 top bulunuyor. Bilardo sopası ile beyaz topa vuruş yapıp kendi toplarınıza çarptırarak delikleredüşürmeye çalışıyorsunuz.

Oyunu İndirmek İçin Linke Tıklayınız -> 8 Ball Pool<

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar