Dünya Kupası’na Özel iOS Futbol Oyunları

0
659

dunya-kupasi-uygulamalar

Brezilya’da gerçekleşen 2014 dünya kupası heyecanı hızla devam ederken futbol fanatikleri için güzel bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. Dünya kupasıyla ilgili yayınlar, haberler yada hediyelik eşyalar derken akıllı telefon için uygulama yazanlar tarafından birbirinden farklı eğlenceli mobil uygulamalarda yayına birer birer alınıyor. Bu uygulamaları akıllı telefonunuza yükleyerek sizde dünya kupası heyecanını telefonlarınıza taşıyabilirsiniz. Dünya kupası için hazırlanan uygulamalardan birkaçına göz atalım.

Flick Soccer Brazil

FlickSoccerBrazil

Full Fat’in efsanevi Flick Soccer oyunu Dünya Kupası’na özel yeni versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Flick Soccer Brazil’de bulunan 5 farklı oyun modu ile birbirinden güzel goller atıp yüksek skorlar elde edebilirsiniz.

Flick Soccer Brazil

Soccer Stars

soccerstars

iPhone ve iPad için futbol oyunudur. Soccer Stars ücretsiz olarak sunulan keyifli bir futbol oyunudur. Ünlü Miniclip tarafından üretilen bu oyunda son derece yaratıcı bir tema kullanılmış. Oyuna kuşbakışı kameradan hükmediyoruz ve gerçek oyuncular yerine ülke bayraklarını taşıyan diskleri kontrol ediyoruz.

Soccer Stars

Head Soccer

Head-soccer-Brazil-Cup-2014

Belkide en kısa zamanda oynamayı öğrenebileceğiniz eğlenceli bir futbol oyunudur. Brezilya’daki dünya kupası için özel hazırlanan bu versiyonuyla futbol keyfi yaşayacaksınız. Rakibinizi yapacağınız dragon, buz ve yıldırım vuruşlarıyla mağlup edebilirsiniz.

Head Soccer – Brazil Cup 2014

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar