Android için Vine Uygulaması

0
587

vine-android

Akıllı telefon ve tabletler için sosyal ağlar için olan uygulamalara gün geçtikçe yenileri ekleniyor. Bukez aramıza katılan uygulama iphoneda daha önce yer edinmiş olan Vine. Vine androi platformunda yeni olmasına karşın kullanıcılar arasında ilgi görmeye devam etmekte. “Vine nedir?” sorusuna basit olarak kısa ve eğlenceli videolar çekmenizi ve bu videolarınızı sosyal ağ hesaplarınız üzerinde kolaylıkla paylaşmanızı sağlayan bir uygulama diyebiliriz. Vine uygulamasını kullanarak, arkadaşlarınızın ve ailenizin izleyebileceği kısa, güzel ve hareketli videoları basit ve eğlenceli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Çektiğiniz videoları Twitter ve Facebook profillerinizde paylaşarak, bu yeni sosyal medya mecrasına siz de katılın!

Hayatınızı hareketli olarak paylaşın. Arkadaşlarınızın ve ailenizin izleyebileceği kısa, güzel ve hareketli videoları basit ve eğlenceli bir şekilde oluşturun.

vineandroid

Uygulamanın başlıca özellikleri:
• Ücretsiz
• Vine’da video çekin, düzenleyin, gönderin ve Twitter ile Facebook’ta paylaşın (daha fazlası çok yakında!)
• Sevdiklerinizi bulun, takip edin ve onlarla iletişime geçin
• Trendleri, öne çıkan etiketler ve editörlerin seçimlerini keşfedin

Android 4.0 ve üzeri işletim sistemi sürümlerinde çalışacak olan Android Vine uygulaması android üzerinde her ne kadar yenide olsa şuan için iphone üzerindeki performansını henüz yakalayabilmiş değil. Ancak birkaç güncellemeyle düzeltileceği gerçeğinide unutmamak gerekli.

Uygulamayı İndirmek İçin:
Android için Vine
Vine iPhone

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar