Ağustos Ayı İçin Özel Android Uygulamaları

0
669

 

Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden farklı özelliklere sahip yeni android uygulamaları sizler için biraraya getirdik. Uygulamalar tamamen ücretsiz olmakla birlikte indirme linklerine program açıklamaları altındaki butonlardan ulaşabilirsiniz.

Digify

digify

Digify uygulaması Dropbox üzerindeki dosyalarınızı arkadaşlarınızla güvenli bir biçimde paylaşmanızı sağlıyor. Dropbox API’sı kullanan uygulama sayesinde arkadaşlarınıza özel paylaşımlarınız arkadaşlarınız harici kişilerlede paylaşılamıyor. Bu sayede bütün dosyalar üzerinde tam kontrol sağlarken dosyalarınızın istenmeyen ellere geçmesinede engel oluyorsunuz. Arkadaşlarınızla paylaştığınız linklere belirli bir geçerlilik tarihi koyarak yada daha sonradan erişim iznini silerek erişimini engelleyebilirsiniz. Uygulama üzerinden paylaştığınız linker başkaları tarafından paylaşıldığı anda program tarafından uyarılarak linklerinizin güvenliğini almanız için sizi uyarıyor.

indir

Turuncu Levye

turuncu-levye

Oyun severler için elbette ki piyasaya yeni çıkacak oyunları takip etmek oldukça vazgeçilmez bir durum. Oyunseverler için oyunlarla ilgili oyun incelemelerini, oyun videolarını, yeni çıkacak olan oyun ve çıkmış olan haber ve oyun galerilerini rahatlıkla takip edebildikleri oldukça kaliteli içeriğe sahip bir site bulunmakta. Oyunseverleri kendisine hayran bırakan içerikleriyle ve sağlam kadrosuyla Türkiye’nin en iddialı oyun sitelerinden biri olma yolunda hızla ilerleyen site geçtiğimiz günlerde oyunseverlerin kolaylıkla takip edebilmesi için mobil uygulamasını android marketlerde yayınladı.

indir

Bolt

instagram-bolt

Instagram tarafından geliştirilerek Snapchat gibi uygulamalara rakip olarak yayına alınan ve içerisinde birçok yeni özelliği barındıran mobil bir mesajlaşma uygulaması. Uygulama, kullanıcıların tek bir dokunuşla arkadaşlarıyla fotoğraf ve video paylaşabilmesine izin veriyor. Çekilen fotoğraflara ve kaydedilen videolara açıklama ekleyeceğiniz uygulamaya e-posta adresine ihtiyaç duymadan telefon numaranızla hızlı bir şekilde kaydolabiliyorsunuz.

indir

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar