Tarih: 30 Ocak 2010Kategori: Haber, VideoYazar: Yorum : 1 Yorum

42932010012909324928889, yaptı üniversitesi teoman sert Şafak Muğla Üniversitesi muğla Kenan Evren Kenan güçlü Genç Bakış genç Evren Elif Şafak Elif darbe çıkış bakış Alkış Abbas Güçlü Abbas 12 Eylül darbesi 12 Eylül

Teoman NTV’de konuk olduğu bir programda 12 Eylül darbesinin lideri Kenan Evren’i alkışlayanlara sert tepki gösterdi. Programın diğer konuğu Elif Şafak gençlere dair umutlu olduğunu anlatırken söze giren Teoman, “Kenan Evren’i alkışlıyorlar” diye tepki gösterdi.

Kenan Evren’i alkışlayan gençlere Teoman’dan canlı yayında sert tepki…

Şafak’ın tekrar dönemin gençlerine dair umutlu olduğunu söylemesi üzerine bu kez “O salaklar alkışladı o herifi, hala aklım almıyor” diye hayıflandı.

Mart 2006′da Abbas Güçlü’nün Muğla Üniversitesi’nde sunduğu programa konuk olan Kenan Evren, “İdam cezalarını imzalarken elim titremedi. 12 Eylül darbesini bugün olsa yine yapardım” demişti.
Güçlü, Evren’in sözleri üzerine salonda kopan alkışların protesto olduğunu söylemek istemiş ancak destek alkışı olduğunu anlayınca toparlamıştı.

KARNENİN HEPSİ PEKİYİ

Genç Bakış’ın sonunda ise şaşırtıcı bir olay daha yaşanmıştı. Konuklar için performansa göre hazırlanan karne ise alkıştan daha şaşırtıcı bir sonuç ortaya çıkarmıştı. Abbas Güçlü’nün tek tek dersleri sorduğu öğrencilerin alkışlarından çıkan sonuca göre Kenan Evren’in karnesi şöyle oluşmuştu:

Konuya Hakimiyet: Pekiyi
İnandırıcılık: Pekiyi
Vizyon: Pekiyi
Hitabet: Pekiyi
Samimiyet: Pekiyi
Giyim Kuşam: Pekiyi.
Karizma: Yıldızlı Pekiyi

Görüntülenen 1 Yorum
Yorum Sırası Sizde Eeee. Ne duruyorsunuz? :)

  1. saim ali ışıktutan diyor ki:

    teomanda kim oluyor…12 eylül hem geleceği yok edecek siyasi terörü ,hemde o günün gençliğinin geleceğini kurtardı.sokaklar kan gölüydü…belki kurunun yanında yaşda yanmıştır…ama bugünkü nesillerin sağlam temelleri oluşturuldu…aksini konuşanların ulusal orduya kastı vardır…

Yorumunuzu Ekleyin

Sponsor Bağlantı

kadın,sağlık,moda
araba oyunları
galerimoda
Android oyunları, apk indir
kanal d canlı izle
ukash
ukash
Reklam Vermek İçin Tıklayınız

Durma Sende Beğen :)

E-posta bültenimize abone olun ve yeni eklenen içeriklerimizden sizde haberdar olun.

En Son Arananlar :

Son Yazılar

Toplistler