Bilgisayar ve İnternet Blogu

Justin Bieber resimleri


Justin Drew Bieber , 1 Mart 1994[7] Kanadalı pop,modern R&B sanatçısı.Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube’a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun Justin Bieber’ın menejeri olmuştur. Braun Atlanta’da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun’nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış,ve ardından Island Records ile albüm kontratı yapmıştır.

Justin Bieber’ın ilk Single’ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100 de 15 e, Bilboard Hot 100 de ise ilk 20 ye girme başarısı elde etmiştir.Bieber’ın ilk albümü “My World” 17 Kasım 2009 da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü “My World 2” büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünya’nın en büyük video paylaşım sitesi Youtube’de en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır.


39 thoughts on “Justin Bieber resimleri

 1. nili

  askim her gun senin sarkilarini dinliyorum,seni seviyorum i love you
  senin neyini sevicem be zaten ben sevsem de sen beni taniyorsun ki…
  sadece senin bir hayraninim (K) :)

  Cevapla
 2. ahmet ümmühan

  seni çok seviyorum justin
  valla ahmet duyarsa deliye döner ama ben ikinizide çok seviyorum
  :) :D

  Cevapla
 3. hilal

  :) dün gece seni rüyamda gördüm biz ailemle yemeye gitmiştik sende yan masada oturuyordun :$ beni bir otele götürdün hep yüzdük sonra gitme günümüz geldi ben seni öpüceken kayboldun :'( :D :( ;)

  Cevapla
 4. defne1

  ;) aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ölürüm sana seni seviyorum aşkı senle buldum benimle çıkarmısın :D bitanem

  Cevapla
 5. merve

  (K) aşkımmmmmmmmmmmmm benim seni kılipte izliyorum çokkkkkkkkkk SEVİYORUMMMMMM sende beni seversen dünyanın en şanslı kızın adın EDANUR VE MERVE

  Cevapla
 6. edanur

  (K) (K) (K) (K) (K) (K)
  aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmm birtanemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm senin en büyük HAYRANINIMMMMMMMM JUSTİN BİEBER BENİMLE SEVGİLİ OLURMUSUNNNNNNNNNNNNNNNNN

  Cevapla
  1. edanur

   JUSTİN BİEBER BİZİM EVE GELİRMİS GELİRSİN DEME AİLEM HEPSİ İZİN VERİYOR GEL GEL TAM AŞKIMIZI HEP YAZICAM SEVGİLİM AŞKIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM SENİ HEP KALBİMDE TAŞIYORU KİMSE SANA ÖYLE BİRŞEY YAPAMAZ BIRAK ŞU KIZLARI ARTIK GEL BİZE GEL NOLURSUN GEL SENİN YANINA GELİRSEMBENİSEVMEYE BAŞLA NOLURSUN AMA NE OLURSUN GEL GEL GEL GEL GEL YANIMA SENİ HEP VE HERGÜN KILİPTE İZLİYORUM ÇOK VE ÇOK YAKIŞIKLISIN SANA YEMİN EDİYORUMKİ DÜNYANIN EN YAKIŞIKLI ERKEĞİ SENSİN OZAMAN NİYE SENİ İZLİYİM DEME AMA SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM SENİN İÇİN AZ DAHA ÖLCEKTİM SENİ SEVİYORUM SANA AŞIĞIM

  1. damla

   seni seviyoooorummmmmmmmmm
   aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 7. sude

  sude diyor ki..jb seni dünyalar kadar çok seviyorum. senin için ağlıyorum ve yanıyorum,tutuşuyorum.seni deliler gibi seviyorum.

  Cevapla
 8. iLayDaa

  Justin bieber aŞkı sonsuzz kalbimde.. türkiyeye gLmsini dört gzLe bkliormm..

  seni sviyrm<3jstinnnn<3

  Cevapla
 9. jb aşkı

  seni seviyorum desem duyarmısın sesimi,
  sana olan sevgilim her anımda hissediyotumm
  seni o kadar çok eviyorumm ki
  hep özlüyorumm
  gel sennn tutsan ellerimi ne oklur sanki
  ha justin ?

  Cevapla
  1. zeynep

   allah seni cennete götürsün emi………………
   madem hayranların icin varsın insan gelipte hayranlarını sorar……………….kabul ediyorum bende senin büyük bir hayranınım sadece doguanadolu bölgesinede en cokta bingöle gel allah icin korkma bingöl senin arkanda……….

  2. esra

   benim birtanem aşkım benim seni seviyorum keşke türk olsan canım benim JUSTİN BİEBER BENİM BİRTANEM :D :L: :L: :L: (K) (K)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest