Bilgisayar ve İnternet Blogu
htc_one_x_21331043174

Htc One X Türkçe Dil Desteği Nasıl Yüklenir


Htc One X Türkçe Dil Desteği Nasıl Yüklenir
Android telefonlarda yani türkçe dil desteği olmayan cihazlarda türkçe dil paketini yüklemek gerekemektedir.Bu işlemi yapabilmek için cihazınıza MoreLocale.apk uzantılı dosyayı indirip cihazınıza atmanız gerekmektedir.İsterseniz bunu data kablosu ise istersenizde google play ilede cihazınıza yükleyebilirsiniz.Daha sonra yapmanız gereken cihazınızı resetlemek ve dil bölümünündne türkçe dil destedğini seçmek olacaktır.

Uygulamayı İndirebilmek İçin Buraya Tıklayınız

 
16 thoughts on “Htc One X Türkçe Dil Desteği Nasıl Yüklenir

 1. orhan

  ya Allah Razı olsun. Canım çıktı, fabrika ayarlarını geri yükledim, seçeneklerde Türkçe yok. Bu programı söylemen çok iyi oldu.

  Cevapla
 2. mhmt

  daha önce kulanıyordum gayet güzel calışıyordu telefonu sıfırladım şu anda deniyorum bi türü sonuç alamadım yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
 3. teknoali

  merhaba, morelocale 2 uygulaması tüm one x modellerini türkçe yapmaz. Sebebi ise cihaz da bulunan yazılım versiyonundan kaynaklanır. Bazı cihazlar tamamen türkçe olurken bazı cihazlar kısmi olarak türkçe olur.

  Bunun sebebi cihazda bulunan yazılımın desteklediği dil , sistem ve alfebeye göre farklılık gösterir. Eğer sizde çalışmıyorsa yapmanız gereken cihaza türkçe dil barındıran bir rom yüklemek.

  Ama malesef ki HTC marka cihazlarda rom yüklemek samsung cihazlardaki basit değil , öncelikle cihaza uyumlu bir rom bulmak gerekiyor. Her one x e bir rom uymaz. Bunun için ileri derecede bir android kullanıcısı olmanız gerekiyor. Eğer bu konularda net bilginiz yoksa yapamazsınız. Google’de arayarak rom yükleme konusunda detaylı sonuçlara ulaşabilirsiniz. :)

  Cevapla
 4. melike

  Evet seçtim ama yine olmadı seçimden sonra tamam tusu var miki bu telefon yurtdışında kampanya ile alınmış fark eder miki

  Cevapla
  1. melike

   guncel yazılım olan google playde olan morelocale 2 olan degıl mı bırde varıant yazan yere bırsey yazıyormuyuz

 5. melike

  ekledim ama telefonun hepsine uygulamadı sadece ındırılen programlara uyguluyor. telefonun tamamını turkce yapma sansımız yok mu?

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest