Tarih: 24 Şubat 2010Kategori: SinemaYazar: Yorum : 9 Yorum

gnçtrkcll’nin klasikleşen sinema kampanyası BAŞLADI!

gnçtrkcll’liler hafta içi her gün 19.00 seansına kadar sinemaya gider,

2 bilet alır, 1’ini öder!

Üstelik anlaşmalı sinemalarda gnçtrkcll menüsü %50 indirimli!

Yani 1 popcorn ve 2 kola, sadece gnçtrkcll’lilere %50 indirimli!

Bir bilet alana, ikincisi bedava Kampanyası ile ilgili Sık Sorulanlar

1.Kampanya tanımı nedir?
“gnçtrkcll’liye 2. bilet bedava!” kampanyasıdır. 31 Aralık 2010 tarihine kadar anlaşmalı sinemalarda hafta içi her gün, 19:00 seansına kadar, gnçtrkcll’lilere özel bir bilet alana bir bilet bedava olacaktır.

2.Kampanya kapsamında başka neler var?
1 popcorn ve 2 Coca Cola/Pepsi kampanya boyunca ‘gnçtrkcll menüsü’ olarak gnçtrckll’lilere özel, aynı içerikli normal menü fiyatının veya menü yoksa toplam fiyatlarının %50 indirimli fiyatıyla verilecektir.

3.Kampanyadan kimler yaralanabilir?
Kampanyadan geçerli kulüp şifresine sahip tüm gnçtrkcll’liler yararlanabilir.

4.Kimlerin geçerli kulüp şifresi var? Güncel şifre bilgimi nasıl öğrenebilirim?
Son 30 günde en az 150 kontör yüklemiş Hazır Kart sahibi gnçtrkcll’liler veya Faturalı Hattı aktif olan gnçtrkcll’liler geçerli kulüp şifresi alabilir. gnçtrkcll’liler SFR2 yazıp 2222’ye göndererek güncel geçerli kulüp şifrelerini öğrenebilirler. Şifre almak için 2222’ye gönderilen her sms 1 Sms/2 kontör ile ücretlendirilir.

5.Kampanyadan nasıl yararlanılır?
Kampanya döneminde hafta içi her gün, saat 19:00 senasına kadar bir bilet alan gnçtrkcll’liye bir bilet bedava teklifinden yararlanmak için sinema gişelerinde bulunan Mobil POS cihazından gnçtrkcll üyesi cep telefonunun numarasının ve geçerli kulüp şifresinin girilmesi ve POS cihazının verdiği kuponun kullanılması gerekir. Ayrıca; anlaşmalı sinemalarda gnçtrkcll’liler, sinema gişesinden aldıkları gnçtrkcll kuponuyla sinema büfesinden %50 indirimli gnçtrkcll patlamış mısır menüsünü alabilirler.

6.Kampanyadan yararlanmak için kısıtlar var mı?
Bu kampanya anlaşmalı sinema salonlarında hafta içi her gün 19:00 seansına kadar(19:00 seansı hariç) geçerli olup, Bayram Tatilleri, ilk ve orta öğretim sömestre tatil dönemleri kampanyaya dahil değildir.3D, Imax ve festival filmleri kampanya dışındadır.  Kampanyaya son 30 gün içinde 150 ve üzeri kontör yüklemiş, aktif gnçtrkcll şifresi alan gnçtrkcll’liler katılabilir. gnçtrkcll şifresi SFR2 yazıp 2222’ye sms gönderilerek alınabilir. Kampanyadan yararlanmak için şifre alımı 1 SMS/2 kontördür. gnçtrkcll’liler kampanyadan her gün 1defa aynı hafta içinde en fazla 3 defa yararlanabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.

7.Kampanya hangi sinemalarda geçerli?
Kampanyanın geçerli olduğu sinemaların listesine “Anlaşmalı Sinemalar” linkinden ulaşabilirsin.

8.Kampanyadan sadece gnçtrkcll üyeleri mi yararlanabiliyor?
Evet, kampanya sadece gnçtrkcll üyelerine özeldir. Kampanyadan yararlanmak için gnçtrkcll üyesi olmak ve geçerli kulüp şifresine sahip olmak yeterlidir.

9.Bu kampanyaya katılım için özel bir ücretlendirmeniz olacak mı?
Hayır, özel bir ücretlendirme yoktur.

10.Hazır Kart sahibi gnçtrkcll’liler geçerli bir kulüp şifresine sahip olmak veya geçerli kulüp şifrelerini uzatmak için ne yapmalılar?
gnçtrkcll’liler her 150 ve üzeri kontör yüklemelerinde 30 gün geçerli kulüp şifresi almaya hak kazanacaktır. Geçerli kulüp şifresi olmayan üyelerimiz kontör yükleyerek geçerli kulüp şifresine sahip olabilirler. Şifreni hemen almak istersen kontör yükledikten hemen sonra SFR2 yazıp 2222’ye gönderebilirsin.

11. Müşteriler nereden detaylı bilgi alabilirler?
www.gnctrkcll.com’dan

Yasal Uyarı

Bu kampanya anlaşmalı sinema salonlarında hafta içi her gün 19:00 seansına kadar(19:00 seansı hariç) geçerli olup, Bayram Tatilleri, ilk ve orta öğretim sömestre tatil dönemleri kampanyaya dahil değildir.3D, Imax ve festival filmleri kampanya dışındadır. Kampanyaya son 30 gün içinde 150 ve üzeri kontör yüklemiş, aktif gnçtrkcll şifresi alan gnçtrkcll’liler katılabilir. gnçtrkcll şifresi SFR2 yazıp 2222’ye sms gönderilerek alınabilir. Kampanyadan yararlanmak için şifre alımı 1 SMS/2 kontördür. gnçtrkcll’liler kampanyadan her gün 1defa aynı hafta içinde en fazla 3 defa yararlanabilir. Her şifre tek kullanımlıktır. Turkcell kampanya tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılar www.gnctrkcll.com’da

Anlaşmalı Sinemalar

Daha fazla bilgi için : www.gnctrkcll.com

Görüntülenen 9 Yorum
Yorum Sırası Sizde Eeee. Ne duruyorsunuz? :)

 1. nil akman diyor ki:

  önceden 100 kontör yüklemek yeterli oluyordu ve bir ay geçerliydi bunun adı para tuzağı olmuş kimse dar gelirliyi düşünmüyo hep bir sınırlama nedir bu sonra sinemaya gidilmiyor sanat a sinemaya önem verilmiyor deniyo bize bu olanaklar sağlansa çok daha farklı yerlerde olurdu sinemamız 30 tl niz yok mu o zaman şifre de yok sinema da yok diyorlar çok teşekkür ediyorum …!

 2. Musa diyor ki:

  Saçmalık. Bunun sadece adı kampanya. Turkcell sen adam mısın be.

 3. ELİF EROL diyor ki:

  ya arkadaslar bu ne saçma sapan bi kampanyadır yahu.sonucta ögrenciler ve çalısmayanlar için ideal olabilir.ama biz çalışanların hiç bi aktivitesi yok bu koşulda.koskoca turkcell bunu düsünemedimi?yoksa bu şekilde işinemi geliyo?zaten gün içerisinde biton boş insanla uğraşıyoruz hani günün sitresinden kurtulmak için,sevgilinle-arkadasınla biyerlere gidemedikten sonra kampanyanın ne önemi var? neyseki bu kampanya 31 aralık ayına kadarmış.lütfen yeni yılda bizleride düsünerek kampanya yapsınlar.iyi günler..

  • Çilekeş diyor ki:

   26 yaşından küçükse yaşınız sizde gnçtrkcll li olabilirsiniz. Turkcellin sitesine girip online işlem merkezinden kaydınızı yaptırabilirsiniz. Onun dışında maalesef ki kampanyalar bulunmuyor.

 4. SEVİM ŞAHİN diyor ki:

  eskiden telefonlar kontörlüydü genç türkselli şifresi almamız için 100 kontör yüklü olması gerekiyordu şimdi kontör kalktı kaç TL yüklememiz gerekicek.

Yorumunuzu Ekleyin

Sponsor Bağlantı

kadın,sağlık,moda
Reklam Vermek İçin Tıklayınız
Android oyunları, apk indir
Reklam Vermek İçin Tıklayınız

Durma Sende Katıl :)

E-posta bültenimize abone olun ve yeni eklenen içeriklerimizden sizde haberdar olun.

Sorulan & Cevaplananlar

Tavsiye Linkler