Tag Archives: Kaldırılır

Emniyet Genel Müdürlüğü Virüsü Nasıl Temizlenir?

Emniyet Genel Müdürlüğü Virüsü Nasıl Temizlenir? Bu virüsü için söylenecek çok şey var arkadaşlar :) o kadar iyi hazırlanmış bir virüski sizin kameradan görüntünüzü bile bilmeyen biri olursanız görüntü alabiliyor ve ekran koruyucu gibi bir durumda sizin görüntüzü kullanarak örnek veriyorum şu videoları izlemişsiniz ip adresiniz budur,tekrar bilgisayarınızın açılması için ukash olarak belirli bir ücreti ödemeniz taktirde açılabileceğiniz… Read More »

Microsoft Essential Security Pro Virüsü Nasıl Temizlenir?

Microsoft Essential Security Pro Virüsü Nasıl Temizlenir? Microsoft Essential Security Pro 2013 virüsü bilgisayarınıza bulaştıktan sonra kolay kolay yani bir antivirüs programı ile silinmiyor ancak birkaç ayardan sonra silebiliyorsunuz.Microsoft Essential Security Pro Virüsünü nasıl kaldırabiliriz. İlk olarak bigisayarınızı yeniden başlatınız ve güvenli modda başlatınız.Daha sonra Ağ Destekli Güvenli Modda başlatmanız gerekmektedir. Ağ destekli güvenli modda iken RKill programını… Read More »

Homepage.com.tr Bilgisayardan Nasıl Silinir

Homepage.com.tr Bilgisayardan Nasıl Silinir Hızlı ve Kesin Çözüm: Homepage.com.tr olarak hazırladığımız http://homepage.com.tr ile amacımız; kullanıcılarımızın internet üzerinde sık sık ziyaret ettikleri siteleri farklı kategoriler altında listeleyerek, bu sitelere daha kolay ve hızlı bir şekilde erişebilmelerini sağlamak ve şık tasarımıyla daha konforlu bir arama motoru deneyimini kullanıcılarımıza yaşatmaktır. Homepage.com.tr’ye destek olmak için sizlerde anasayfalarınızı http://www.homepage.com.tr olarak kullanabilirsiniz. Eğer açılış… Read More »

PortalSepeti Arama Motoru Nasıl Kaldırılır

PortalSepeti Arama Motoru Nasıl Kaldırılır Tam olarak yazıldığı gibi arama motoru değil sadece daha kullanışlı bir hale getirlmek için ençok girilen sitelerin oluşturulduğu bir kısa yol sitesi deneilebilir.Tabi bazen bu gibi uygulamlar can sıkıbiliyor..Ama bu işi yapan arkadaşlar gerçekten çok güzel bir yöntem yapmışlar kullanının iyiliğinide düşünerek nasıl kaldırılacağınızda sitelerinde resimli bir şekilde açıklamışlar. 1-Internet Explorer Kaldırma Sayfası:… Read More »

System Tool 2011 Virüsü Nasıl Temizlenir?System Tool Virüsü Nasıl Kaldırılır?

System Tool 2011 Virüsü Nasıl Temizlenir?System Tool Virüsü Nasıl Kaldırılır? XP -Random files in %temp%. -%systemdrive%\Documents and Settings\All Users\Application Data\oHaKo00902 (Random folder) -%systemdrive%\Documents and Settings\All Users\Application Data\oHaKo00902\oHaKo00902 (Random file without extension) -%systemdrive%\Documents and Settings\All Users\Application Data\oHaKo00902\oHaKo00902.exe (Random file & dropper) Vista ve7 -Random files in %temp%. -%systemdrive%\Users\All Users\Application Data\oHaKo00902 (Random folder) -%systemdrive%\Users\All Users\Application Data\oHaKo00902\oHaKo00902 (Random file without extension)… Read More »

Facebookda engellediğiniz kişilerin engelini kaldırma

Her zamanki gibi tekrardan hesap>>gizlilik ayarları olarak giriş yapıyoruz..Daha sonra kırmızı kutu içine alınan bölgede.. Engellenenler Listeleri Engellenen kişiler ve uygulamalar listelerini düzenle. yazısına tıklıyoruz.. Daha sonrada 2.resimdeki gibi gördüğünüz kırmızı bölgede engellediğiniz kişiler görünüyor …Engel kaldır dedikten sonra artık sizi ekleyebilirler yada görebilirler….

Facebookda uygulamalar nasıl kaldırılır ?

Facebookda uygulamalar nasıl kaldırılır ? Her zaman ki gibi Hesaptan girişimizi yapıyoruz :) Gizlilik ayarları bölümüne giriyoruz :) Sol üst köşede Uygulama ve internet seçeneklerine giriyoruz….. Kullandıgmız uygulamalar bölümünden Ayarları düzenle yada istemediğimi spam ve gönderen uygulamaları ile uygulamlar bölümüne girebiliriz… Son resimdede istediğimiz uygulamayı kaldırma seçeneğine sahip oluyoruz…

Facebookta Dürtme Nasıl Kaldırılır?

Öncelikle bilinmesi gereken Facebook’ hesabınızda Dürtmeler kaldırılamaz, sadece sınırlandırılabilir. Bunun için sizin dürtmesiniz istemediğiniz kişileri engellemeniz gerekir. “Engelleme“, sadece Dürtmeleri değil, birisiyle Facebook’taki çoğu etkileşimi engellemenizi sağlar. Engellediğiniz kişiler sizi aramalarda bulamaz, profilinizi göremez ya da dürtmeler, Duvar yazıları veya kişisel mesajlar aracılığıyla sizinle iletişim kuramaz. Ayrıca, Duvar yazılarınızı, ortak arkadaşlarınızın Duvarlarındaki yorumlarınızı veya onlarla aynı grupta olduğunuzu… Read More »