Bilgisayar ve İnternet Blogu

En Güzel Spor Sunucuları-En Güzel Spor Spikerleri

DİLARA GÖNDER:Daha önce FB TV, Lig TV ve TRT’de çalışan Dilara Gönder, şu anda Ntv Spor’da çalışıyor.
TUĞBA DURAL:CNN Türk’ten ayrıldıktan sonra NTV Spor’a geçen Tuğba Dural, ekranların en başarılı isimlerinden.
MİNECAN BEYAZADAM:Uzun süre Lig TV’de çalışan Minecan Beyazadam, son olarak TRT’de program sunuyordu.
EBRU GÜRSOY:Daha önce Kampüsistan ve Sensiz Olmuyor gibi dizilerde de boy gösteren Ebru Gürsoy, şu anda Lig TV’de kariyerine devam ediyor.
SİNE BÜYÜKA:Mesleğinin en başarılı isimlerinden biri olan Sine Büyüka, aynı zamanda müzikle de ilgileniyor. Şansal Büyüka’nın kızı olan Sine, 4 yıla yakın bir zamandır NTV Spor’da çalışıyor
BERFU HAŞIOĞLU:Mesleğe Lig TV’de başlayan Haşıoğlu, gerek bilgisi, gerek sempatikliğiyle bir adım öne çıkıyor. Şu anda SKY Türk ve Trt Spor’da çalışan Berfu Haşıoğlu, Bank Asya 1. Lig maçlarının yorumlandığı “Gerçek Futbol” programını hazırlıyor.
TANEM SİVAR:Kariyerine Fox TV’de başlayan Sivar, uzun süre Acun Ilıcalı ile çalıştıktan sonra Lig Tv’ye geçti. Özellikle Melih Gümüşbıçak’la sunduğu “21” adlı programla dikkat çeken Tanem Sivar, ekranların en başarılı isimlerinden.
MERVE TOY:Uzun bir süredir Lig TV’de çalışan Merve Toy, geçtiğimiz yıl Serdar Ali Çelikler ile program yapmıştı. Lig TV’de birçok alanda görev alan Toy, spor ekranlarının en güzellerinden…
MELİSA ÇİZMECİ:GS TV’de Ajanda ve Bizim Dükkan gibi programları sunan Melisa Çizmeci, kısa sürede meslektaşları arasında ön plana çıkmayı başardı.
PELİN KOZAN:1979 doğumlu Pelin Kozan, daha önce Kanal 6’da da çalışmıştı. Şu anda FB TV’nin en beğenilen isimlerinden…
AYŞİN ZEREN:Kariyeri boyunca birçok kanalda çalışan Ayşin Zeren, ilk olarak Jess Molho ile sunduğu Online Show adlı programla ön plana çıkmıştı. 2 sene önce Fox TV’de de program sunan 1977 doğumlu Zeren, şu anda Lig TV’de ekran yaşantısına devam etmekte.
SİMGE FISTIKOĞLU:Uzun süre Habertürk’te spor haberlerini ve programları sunduktan sonra Kanaltürk’e geçen 1983 doğumlu Fıstıkoğlu, sporseverlerin en sevdiği ekran yüzlerinden biri…
ROKSAN KUNTER:Başarılı basketbol adamı Erman Kunter’in kızı olan Roksan Kunter, kariyerine SKY Türk’te başlarken, kısa bir süredir de Kanal A Haber’de çalışıyor. Padişah soyundan geldiği için magazin basınında da yer bulan Kunter, güzelliğiyle dikkat çekiyor.
GÖZDE ATASOY:1986 doğumlu Atasoy, İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. 2 yıl BJK TV’de spikerlik yapan Gözde Atasoy, şu anda CNN Türk’te izleyenlerle buluşuyor.
HANDE KARAKADIOĞLU:FB TV’de uzun süredir çalışan Karakadıoğlu, görevini başarıyla sürdüren isimlerden…
AYLİN PINAR KUYUCU:Cnn Türk’te başarıyla görev yaptıktan sonra ayrılan ve Lig TV’ye geçen ve Günaydın Futbol adlı programı sunan Kuyucu, aynı zamanda spor spikeri Barış Kuyucu’nun kardeşi. 1980 doğumlu güzel, Gaziantep doğumlu.

BİRSU EREN:TRT’de görev aldıktan sonra Lig TV’ye geçen Birsu Eren, Mustafa Denizli, Şansal Büyüka ve Markus Merk’le birlikte Maraton’da görev almıştı. Lig TV bünyesindeki diğer programlarda kariyerine devam eden Eren, sporseverlerin gözdelerinden…
NAZLI CANYURT:Bugün TV’de de çalışan Nazlı Canyurt, şu anda Lig TV’de boy gösteriyor…
YILDIZ YAKAR:SKY Türk’te spor haberlerini ve “Her şeyden Biraz” adlı programı sunan Yıldız Yakar, son zamanlarda öne çıkan isimlerden…

CANSU AŞÇIOĞLU:Lig TV’de görev alan Aşçıoğlu, ekranların genç yüzlerinden…

CANSU AŞÇIOĞLU,YILDIZ YAKAR,BİRSU EREN,HANDE KARAKADIOĞLU,AYLİN PINAR KUYUCU,GÖZDE ATASOY,AYŞİN ZEREN,SİMGE FISTIKOĞLU,MELİSA ÇİZMECİ,TANEM SİVAR,EBRU GÜRSOY,TUĞBA DURAL,BERFU HAŞIOĞLU,DİLARA GÖNDER,MİNECAN BEYAZADAM,en güzel,spor,Spikerleri,sunucuları,hangi kanalda çalışıyor,hangi programı sunuyor,ne zaman
One thought on “En Güzel Spor Sunucuları-En Güzel Spor Spikerleri

 1. endtheme

  Ekranların En Güzel 10 Spor Spikeri
  Ekranlarda güzellikleri kadar spor spikerliğiyle de göz dolduran birbirinden güzel spor spikerlerimiz en az erkek spor spikerleri kadar başarılı.

  Tuğba Dural

  Ekranların en başarılı isimlerinden olan Tuğba Dural, NTV Spor’da spor bültenlerini sunuyor.

  Dilara Gönder

  Lig TV, Fenerbahçe TV, NTV Spor gibi bir çok kanalda spor spikerliği yapmıştır.

  Merve Toy

  TRT Spor’da hafta içi her sabah yayınlanan, spor basınında çıkan haberleri paylaşıldığı, ‘Manşetlerde Spor’ programını sunuyor.
  Çiğdem Ceylan

  Ekonomi spikerliğinden spor spikerliğine geçen Çiğdem Ceylan, a Haber’ de hafta sonu spor bültenlerini, a Spor’ da hafta içi her sabah Sabah Sporu ve Spor Ajansı programlarını sunuyor.

  İpek Ustaoğlu

  Feberhahçe TV’de yayımlanan Genç Çizgi programını sunuyor.

  Nehir Babataş

  CNN Türk’te spor haberlerini sunuyor.

  Roksan Kunter

  Padişah soyundan gelen Kunter NTV’de spor haberlerini sunuyor.

  Pınar Bekbölet

  Burcu Kapu ve Okay Karacan ile birlikte Lig TV’de “Tutkumuz Futbol” adlı programda yer alıyor.
  Minecan Beyazadam

  Lig TV ve TRT de görev aldı, iddaa tahminleri ile tanınmaktadır.

  Hande Karakadıoğlu

  Fenerbahçe TV’nin en eski isimlerinden olan Hande Karakadıoğlu, spor bültenlerini sunuyor.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest