Deryalı günler ne zaman ?Hangi kanalda?

7
121

Kadınlara özel tarifleri, püf noktaları ve keyifli sohbetleri ilmek ilmek ören Derya Baykal, yaşamın nabzını tutmaya devam ediyor.

Derya Baykal’ın stüdyosunda konusunun uzmanı doktorlarla problemlerinize çare bulabilir, hiç bilinmeyen yemeklerin tarifleri ile sofralarınızı renklendirebilir ve değişik örgü motifleriyle kendinize yepyeni aksesuarlar yapabilirsiniz.

Deryalı Günler; Derya Baykal’ın sunumuyla haftanın yedi günü Show TV ekranlarında olacak…

Kimler Neler Demiş?

7 Yorum - "Deryalı günler ne zaman ?Hangi kanalda?"

Bildir

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Ziyaretçi
zeynep
4 yıl 11 ay önce

allah aşkına yaaaa nedir bu görüntü kirlilikleri bana göre bir kadın olarak beni eğiten evdekilerle güzellikler icat eden beni huzur ve mutlulukla dolduran tek proğramdı neden kaldırıldııııı önemli olan biz izliyecelerin ne istediğiyse ey show tv yapımcıları körmü oldunuz neden bu kadar güzel bir proğramı elimizden aldınız soruyorummmm :Q :Q

Ziyaretçi
saadet
4 yıl 11 ay önce

deryamızın geriye dönmesini istiyoruz :D

Ziyaretçi
maripoza
5 yıl 7 gün önce

!!!! deryalı günler günü heyecenla aşmamızı beklememizi sağlıyordu.. şimdi bekleyeemiyoruz bu ara biraz fazla oldu saçma programlar yayını resmen tıkıyor deryalı günlere yazık! :Q :Q

Ziyaretçi
nihat mut
5 yıl 15 gün önce

derya BAYKAL’ın saatinde yayınlanan programdan zevk alan var mı? Eğitici, öğretici ve de eğlendirici bir sabah programını hangi mantık ne amaçla kaldırdı ? Yazık….Eşimle beğenerek izlediğimiz bir yapımdı.

Ziyaretçi
Harika
5 yıl 22 gün önce

Programınız ne zaman başlayacak ? Dört gözle bekliyoruz. Sizsiz zaman geçmiyor, tekrar başlayın artık..

Ziyaretçi
perihan
5 yıl 24 gün önce

Biz Derya BaykalI tekrar ekranda görmek istiyoruz,ve neden programın kaldırıldığını bilmiyoruz.Onun enerjisine ihtiyacımız var.Program neden kaldırıldı bilen varsa lütfen söylesin.

Ziyaretçi
girl
5 yıl 1 ay önce

deryalı günler hangi gün saat kaçta :d

wpDiscuz