Tarih: 3 Mart 2011Kategori: HaberYazar: Yorum : 0 Yorum

Lokomotif Moskova’ya giden ama klasik prosedürler yüzünden transferi henüz açıklanmayan Sercan Yıldırım, esasında Rusya’ya giderek isteklerinin membağına düştü!

Futbolculuk kariyerinde, yetenekleri kadar saha dışı performansıyla da Türkiye’de zirve yapan 21 yaşındaki oyuncu, bu kez fena faka bastı.

Teknik direktörü Ertuğrul sağlam’ın sırf bu çapkınlığı yüzünden gözden çıkardığı Sercan’ın son bombasını okuduğunuzda inanamayacaksınız. Hatta diyeceksiniz ki, ‘Bir erkek çapkınlığı böyle mi yapar? Bu kadar mı acemi olur?’

BBM SİSTEMİYLE ATILIYOR

Olay geçen hafta yaşandı. Sercan Yıldırım, Blackberry marka telefon kullanan bir isim. Ve bu telefonların içinde başka Blackberryler’le ücretsiz konuşmayı sağlayan BBM (Blackberry mesenger) diye bir program var.

Ve bu program sayesinde bu telefonu kullanan tanımadığınız insanlara ‘PIN atma’ diye bir sistem var.

Sercan’ın da yaptığı, bu programı kullanarak koca bir denize olta bırakmak aslında.. Genç oyuncunun bizim de tanıdığımız bir bayana denk gelen mesajını sizler için yayınlıyoruz:

SERCAN NELER YAZDI?

“Selam ben Sercan. Profesyonel futbolcuyum. Bursaspor’da oynuyorum. Çevremde istemediğim kadar kız var.. Artık boo geldi hatta.. 3 ayda 4 hat değiştirdim. Herkese bir şey hisseden birisi değilim. Kendine çok çok çok güvenen bayanlar varsa eklesin.. Yoksa gelmeyin..”

‘Bunun Sercan olduğunu nereden biliyorsunuz?’ sorularını şimdiden duyar gibi olduk.. Hemen cevaplayalım.. Sercan’ı kendi ‘zayıf noktalarını (!)’ kullanarak bulduk, kendisinin olduğuna 3 ayrı kanaldan emin olduk!

Yorumunuzu Ekleyin

Sponsor Bağlantı

kadın,sağlık,moda
galerimoda
Android oyunları, apk indir
Reklam Vermek İçin Tıklayınız

Durma Sende Katıl :)

E-posta bültenimize abone olun ve yeni eklenen içeriklerimizden sizde haberdar olun.

En Son Arananlar :

Sorulan & Cevaplananlar

Tavsiye Linkler