Bedava Algida Max Kampanyası

52
11151

Bedava Algida Max Kampanyası
1. Kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (“Unilever”) tarafından düzenlenmekte olup, 06.04.2016 – 10.05.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Katılımcılar, Unilever’in Algida markasına ait Algida Sezon Açılış temalı televizyon reklamının ulusal televizyon kanallarında ilk yayınlandığı 6 Nisan 2016 tarihinden itibaren, iOS, Android veya Windows online uygulama indirme merkezlerinden mobil cihazlarına (telefon, tablet bilgisayar, vb.) yükledikleri Swarm uygulamasında, yayınlanan reklamda belirtilen hashtag (# etiketi) ile lokasyon paylaşımı yaptıklarında Algida mobil sayfasına yönlendirilecek olup, yönlendirildikleri Algida mobil sayfasındaki ekranda çıkan ‘Tebrikler! Bedava Algida’nı Aşağıdaki Kod ile Migros’tan Alabilirsin’ ekranı üzerinden bildirilen 8 haneli nümarik şifresini ve sahip olduğu Money Club Kart’ını ibraz etmek suretiyle Kampanya kapsamında yer alan ürünlerden uygulama tarafından rastgele belirlenen bir adedini Kampanya tarihleri arasında Migros T.A.Ş.’nin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki Migros, 5M Migros, Migros Jet, Tansaş veya Macrocenter mağazalarından (“Migros”) hediye olarak alma hakkı kazanacaktır. Kampanya kapsamında verilecek şifreler, uygulama tarafından kampanya kapsamında verilen hediyeler ile önceden rastgele eşleşmiş olup, katılımcının ürün değiştirme hakkı olmayacaktır.

3. Katılımcılar, şifre edinimi sonrasında hediye olarak, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut & Böğürtlen, Magnum Double Fıstık Ezmesi, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Antep Fıstık, Cornetto Disc Vanilya-Karamel, Cornetto Disc Cheesecake ve Nogger Winner ürünlerinden birini Migros’tan elde edebilir. Katılımcılar, kullanılan cep telefonu numarası başına, kampanya süresi boyunca sadece 1 şifre karşılığı 1 adet ürün kazanacaktır..
4. Kampanyadan Migros’un ortak bilgilendirmesine istinaden Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kart sahipleri faydalanabilecektir. Migros’a Money Club Kart’ı ve 8 haneli nümarik şifresi ile giden Money Club üyesi katılımcılar, kazandıkları hediyeyi Migros noktalarından alabileceklerdir.

5. Hediyenin teslim edilebilmesi için Migros mağazalarında kasiyere alışveriş öncesinde şifrenin ve Money Club Kart’ın gösterilmesi zorunludur.
6. Hediye ürün, Money Club Kart ve 8 haneli nümarik şifre ile kasadan geçirildikten sonra fişe ücretsiz olarak yansıyacaktır. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 iş günü içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve katılımcıya ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
7. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı hediye ürün hakkı kazanamayacak olup, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
8. Unilever kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, cep telefonları ve internet erişimlerinden veya herhangi bir teknik aksaklıktan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara ve/veya cep telefonlarına yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

9. Kampanyaya katılıma ilişkin tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde sunulması gereklidir. Kampanyaya katılım sırasında katılımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı hediye hakkının doğmaması veya kullanılmamasından Unilever sorumlu değildir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Unilever katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
10. Kampanya’ya Unilever çalışanları katılamazlar, katılmış olsalar dahi hediye ürüne hak kazanamazlar ve Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

Kimler Neler Demiş?

52 Yorum - "Bedava Algida Max Kampanyası"

avatar
AYŞE DURAN
Ziyaretçi

kazanmak istiyorum 10.06.2013 11:50

AYŞE DURAN
Ziyaretçi

kazanmak istiyorum 10.06.2013 11:50
🙂 🙂

zeliş
Ziyaretçi

hiç çıkmazki :'(

burcu
Ziyaretçi

kardeşime çıktı bana çıkmadı :'(

Dilara tezcan
Ziyaretçi

Sayın algida fabrikası ben dondurmanızı çok seviyorum ama bizim bakkal bedavalarimizi vermiyor 50 kuruşluk dandik dondurmadan veriyor yada 25 kuruş para alıyor lütfen ilgilenin

burak
Ziyaretçi

bendede daha 18.05.2013 bedava çıktı 🙂 :'( 🙁 😀 :Q

yasemin
Ziyaretçi

bedava cıkarmı acaba

serpil
Ziyaretçi

ben nezman dondorma almaya kalksam bedavası ile birlikte alıyorum bizim bakkal ayakta yatıyor cunku,,,,2 dondurma alıyom 1 ini öduyom 🙂

bahar
Ziyaretçi

çıııkktı sononda 😀

alperen
Ziyaretçi

aha walla çıktııı :Q I-) :L:

metin
Ziyaretçi

şifre ne işe yarıyor

ilayda
Ziyaretçi

hergün alıyom ama çıksada market vermiyo

yagız
Ziyaretçi

sizin market çok uyanıkmış 😀

alev ateş
Ziyaretçi

bende algida yada duo da bedava çıkmıyo ama lungo dondurmalarında çıkıyor eğer bedava çıkmasını istiyosanız ilk alırkan cubuğunu elinizle sürtün ve elinize tırtıklı geliyosa bedavadır ama gelmiyosa bedava değildir arkadaşlar 😀

seda
Ziyaretçi

Tesekkurler 🙂

talya
Ziyaretçi

🙂 ben günde 20-10 tane dondurma yiyorum

bunyamin ahmet kızıltaş
Ziyaretçi
bunyamin ahmet kızıltaş

bana çıktı 2 tane daha var onlardanda çıkar inş 🙂

bende tam tersi oldu
Ziyaretçi

bende tam tersi oldu ard arda 3 bedava çıktı
🙂

sinan
Ziyaretçi

max alıyoruz bedava çıkmıyor sebebi

yagız
Ziyaretçi

senin gözünün biri topraga bakıyor o zaman 😀

bahattin
Ziyaretçi

dondurmayı yiyoruz bedavayı göremiyoruz :Q

Sedat
Ziyaretçi

Algida max kampanyasının max duo bedavanın süresi nedir?2012 dendiğine göre yılsonuna kadar anlamına gelmez mi?Üç kuruş için bizi esnafla yüz göz etmeyin!Yok süresi doldu,yok artık almıyoruz!!Şunun süresini net beyan edin de çocuklarımıza ona göre dondurma parası verelim:((((

yılmaz coşğun
Ziyaretçi

max dondurmayı severek yiyoruz ama bedava haklarımızı alamıyoruz nedenn

gül
Ziyaretçi

bizde algida bedava alamıyoruz. Bunu bir yere bildirmek gerekiyor

sofi
Ziyaretçi

demek ki şansın yok cnm by 😀 🙂

tuncay
Ziyaretçi

ben çök şanslıyım max duo ve lungolardan çok bedava çıkıyo 😀

harun
Ziyaretçi

algida max kanpanyasının max duo bedava kanpanyasını son tarihi ne zaman dır algida satan esnaf bedava cubugu görünce müşteriye vermiyor

ramazan
Ziyaretçi

almayın abicim sizde başka markamı yok. alamıyorsan git başka dondurma al.. zaten bedava nasıl çıktığınıda anlamıyorsun algida da ..

cuma içli
Ziyaretçi

her aldığımda bedava çıkıyor benim arkadaşlar
😀

burak
Ziyaretçi

anaşılıyor kalp olduğunda
:Q