Bedava Algida Max Kampanyası

52
9078

Bedava Algida Max Kampanyası
1. Kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (“Unilever”) tarafından düzenlenmekte olup, 06.04.2016 – 10.05.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Katılımcılar, Unilever’in Algida markasına ait Algida Sezon Açılış temalı televizyon reklamının ulusal televizyon kanallarında ilk yayınlandığı 6 Nisan 2016 tarihinden itibaren, iOS, Android veya Windows online uygulama indirme merkezlerinden mobil cihazlarına (telefon, tablet bilgisayar, vb.) yükledikleri Swarm uygulamasında, yayınlanan reklamda belirtilen hashtag (# etiketi) ile lokasyon paylaşımı yaptıklarında Algida mobil sayfasına yönlendirilecek olup, yönlendirildikleri Algida mobil sayfasındaki ekranda çıkan ‘Tebrikler! Bedava Algida’nı Aşağıdaki Kod ile Migros’tan Alabilirsin’ ekranı üzerinden bildirilen 8 haneli nümarik şifresini ve sahip olduğu Money Club Kart’ını ibraz etmek suretiyle Kampanya kapsamında yer alan ürünlerden uygulama tarafından rastgele belirlenen bir adedini Kampanya tarihleri arasında Migros T.A.Ş.’nin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki Migros, 5M Migros, Migros Jet, Tansaş veya Macrocenter mağazalarından (“Migros”) hediye olarak alma hakkı kazanacaktır. Kampanya kapsamında verilecek şifreler, uygulama tarafından kampanya kapsamında verilen hediyeler ile önceden rastgele eşleşmiş olup, katılımcının ürün değiştirme hakkı olmayacaktır.

3. Katılımcılar, şifre edinimi sonrasında hediye olarak, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut & Böğürtlen, Magnum Double Fıstık Ezmesi, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Antep Fıstık, Cornetto Disc Vanilya-Karamel, Cornetto Disc Cheesecake ve Nogger Winner ürünlerinden birini Migros’tan elde edebilir. Katılımcılar, kullanılan cep telefonu numarası başına, kampanya süresi boyunca sadece 1 şifre karşılığı 1 adet ürün kazanacaktır..
4. Kampanyadan Migros’un ortak bilgilendirmesine istinaden Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kart sahipleri faydalanabilecektir. Migros’a Money Club Kart’ı ve 8 haneli nümarik şifresi ile giden Money Club üyesi katılımcılar, kazandıkları hediyeyi Migros noktalarından alabileceklerdir.

5. Hediyenin teslim edilebilmesi için Migros mağazalarında kasiyere alışveriş öncesinde şifrenin ve Money Club Kart’ın gösterilmesi zorunludur.
6. Hediye ürün, Money Club Kart ve 8 haneli nümarik şifre ile kasadan geçirildikten sonra fişe ücretsiz olarak yansıyacaktır. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 iş günü içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve katılımcıya ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
7. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı hediye ürün hakkı kazanamayacak olup, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
8. Unilever kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, cep telefonları ve internet erişimlerinden veya herhangi bir teknik aksaklıktan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara ve/veya cep telefonlarına yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

9. Kampanyaya katılıma ilişkin tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde sunulması gereklidir. Kampanyaya katılım sırasında katılımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı hediye hakkının doğmaması veya kullanılmamasından Unilever sorumlu değildir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Unilever katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
10. Kampanya’ya Unilever çalışanları katılamazlar, katılmış olsalar dahi hediye ürüne hak kazanamazlar ve Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

Kimler Neler Demiş?

52 Yorum - "Bedava Algida Max Kampanyası"

avatar
aysegul
Ziyaretçi

1 yıl boyunca hiç bedava çıkmadı bedava çıkan varmı

heloin
Ziyaretçi

bedava olduğu tek tarafta altlı üstlü kalp olmasından mı anlaşılıyor ? bende öyle çıktı da .

emin
Ziyaretçi

benim dondurmada hep bedava çıktı bu yaz

hatice
Ziyaretçi

Ankarada duo yazılan cubuklara neden bedava verilmiyor.nedeni bahane onlar eski reklam yok diyorlar ilgililere cevap bekliyorum.SAYGILARIMLA

Asude
Ziyaretçi

Valla babam iki tane dondurma aldı(max classic) ikisindende bdava çıktı 🙂

Orçun
Ziyaretçi

Bizim bakkal bedavalari vermiyor

canpolat
Ziyaretçi

ya çizgiyi soruyosanız işe yaramıyor bakkal bana demişti ama elinizi sürtün kalp varsa alın

Meraklı Kız
Ziyaretçi

Eşittir işareti ne demek?

emine
Ziyaretçi

eşittir çıktı ne yapayım

dilay nur
Ziyaretçi

arkadaşlar ben dondurma aldım ‘eşittir’ çıktı o bedava olur mu ??????????

mustfa
Ziyaretçi

ARKADAŞLAR BENDE DE 3 TANE EŞİTTİR VAR BEDAVA OLUYOR MU ? CEVAPLAYIN LÜTFEN

Damla Nur
Ziyaretçi

Hiç bedava çıkmıyor ama 🙁

emrahh
Ziyaretçi

Bedava çıkmıyor ama 🙁

ali
Ziyaretçi

Bunlarda aldatmaca 34 adet
Duo max aldim bir tane bedava yok d harfi 9 o harfi 17 tane adet sifre girece yerde yok hersey lafta

Lara
Ziyaretçi

Ben çubukları topladım ama buradaki marketlerden hiçbiri vermiyor 2 kere duo çubuklarını topladım hala bekliyorum artık hevesim kırıldı 🙁

mamet
Ziyaretçi

alıyorum alıyorum ama çıkmıyorrr:(

mwreal gbvuuf
Ziyaretçi

aynen arkadaşım

ceydda
Ziyaretçi

şifreyi bilen varsa söylesin 🙂

ceydda
Ziyaretçi

aynen kazanmak istiyorum
🙂

kübra
Ziyaretçi

arkadaşlar şifre nereye giriliyo?

kübra
Ziyaretçi

arkadaşlar şifrei nereye yazcaz? 🙁

AYŞE DURAN
Ziyaretçi

🙂 🙂 kazanmak istiyorum 10.06.2013 11:50

wpDiscuz