Tarih: 19 Şubat 2013Kategori: İnsan - YaşamYazar: Yorum : 1 Yorum

halkbankasi
Banka Kredisi Nasıl Çekilir
Eğer ihtiyacınız varsa ev yada araba almak istiyorsanız elinizde birikmiş bir paranız yoksa büyük ihtimal bankalardan kredi çekmek isteyeceksiniz.Kredi çekme nedeniniz tabi durumunuza göre değişir.Bu örnek olarak araba,ev yada bir yer almak içinde olabilir.Tabi bankalarda hepsi için farklı kredi sistemleri geliştirmiş
Araba için taşıt kredisi,yada konut kredisi hatta son zamanlarda ençok duyduğunuz bedelli askerlik için askerlik kredisi bile çıktı.Bu kadar imkandan faydalanmak için birkaç durum var.

İlk olarak banka kredisi çekmek istiyorsanız sigortanızın yattığı ve maaşınızın olduğu bir işe sahibi olmak gerekmektedir.Bankalar bunları baz alarak size kredi imkanı sağlamaktadır.Daha sonra banka sizden birkaç evrak isteyecektir.Bunlardan biri kimlik yada ehliyet fotokopiniz diğeri ise çalıştığınız yerde bir imza sirküsü ve çalıştığınız yerden ne kadar maaş aldığınıza kanıtlayan bir yazı olmalıdır.

Eğer bunlardan sonra halen alamıyorsanız büyük ihtimal sizden sağlam bir kefil isteyeceklerdir.Tabi kefiliniz kim olur bilemem ama kefil olacak kişiye aitte birkaç evrak isteyebilirler kimlik vb. eğer halen sorunlar devam etmiyorsa büyük ihtimal size belirlenen krediye sahip olabilirsiniz.

Görüntülenen 1 Yorum
Yorum Sırası Sizde Eeee. Ne duruyorsunuz? :)

  1. erkan celik diyor ki:

    ben kiredi cekmek istiyorum kendim hollandada yasiyom

Yorumunuzu Ekleyin

Sponsor Bağlantı

kadın,sağlık,moda
Reklam Vermek İçin Tıklayınız
Android oyunları, apk indir
Reklam Vermek İçin Tıklayınız

Durma Sende Katıl :)

E-posta bültenimize abone olun ve yeni eklenen içeriklerimizden sizde haberdar olun.

Sorulan & Cevaplananlar

Tavsiye Linkler